Наші послуги

Послуги для юридичних осіб

пазл ступенькиЮристи та адвокати  Юридичної  компанії «Майоров, Нерсесян та партнери» мають вузьку спеціалізацію з банківського права з 2004 року. Ми пропонуємо повний спектр послуг з банківського права. Ми судились з усіма банками та маємо багатий досвід, який підтверджується виграними справами.

• юридичнa допомогa при вивeдeнні мaйнa з-під зaстaви чи іпотeки (зняття aрeшту з нeрухомого мaйнa (квaртири, будинки), трaнспортних зaсобів (aвтомобілів);
 
• консультування з приводу оптимізації ведення переговорного процесу з банками. Проведення переговорів з банками: реструктуризація кредиту, зменшення процентної ставки, відстрочка оплати кредиту, тощо;
 
• розробка варіантів виведення з-під застави виробничого обладнання, товарів в обороті таким чином, щоб уникнути кримінальної відповідальності;
 
• розробка алгоритму захисту проти позасудового порядку стягнення на предмет іпотеки (арешт, обтяження, заборона);
 
• розробка класичних та індивідуальних алгоритмів захисту та упередження від юридичних та фактичних дій банків;
 
• організація штучних кредитних канікул для позичальника з метою поповнення обігових коштів;
 
• консультація з приводу виведення предмету іпотеки за допомогою фінансових поручителів;
• заміна кредитних відносин на лізингові (збільшений строк, зменшений відсоток, можливість формувати графік платежів);  
 
• консультування з приводу вчинення дій позичальника, які в подальшому дозволять скасувати виконавчий напис або застосувати позовну давність, або призначити фінансову експертизу, тощо;
 
• розробка варіантів виведення предмету іпотеки;
 
• використання фінансових поручителів для зміни призначення платежу, отримання контролю над предметом іпотеки, запуск позовної давності по кредиту, для формування сплачених коштів, як безпідставно отримані;
 
• аналіз кредитних договорів, договорів поруки, розробка оптимальних варіантів кредитування;
 
• алгоритм захисту від продажу банком права вимоги по кредиту  новому кредитору (договір факторингу);
 
• припинення договорів поруки власників бізнесу;
 
• Ми про банки знаємо все.
 
Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - задайте нам питання!
 
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!
 
 

АКТУАЛЬНІ СТАТТІ

 
 

УПРАВЛІННЯ ІПОТЕКОЮ ЯК СПОСІБ ПОГАШЕННЯ КРЕДИТНОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ АБО ТРАНСФОРМАЦІЯ КРЕДИТНИХ ПРАВОВІДНОСИН В ЛІЗИНГОВІ

33В умовах істотного зниження вартості нерухомості та неможливості бізнесу сплачувати кредит з високими процентними ставками, звернення стягнення на іпотеку не завжди стають тим самим варіантом задоволення вимог кредитора. У ряді випадків, як для банку, так і для позичальника управління предметом іпотеки та отримання регулярних орендних платежів можуть бути більш вдалим варіантом реструктуризації заборгованості та збереження бізнесу.

Детальніше...

Алгоритм действий для крупных заемщиков при проблемном кредите.

банк подал в судЧто необходимо сделать в первую очередь для крупных юридических лиц – заемщиков, если они решили не платить по кредиту для аккумуляции оборотных средств или как элемент давления на банк для понижении процентной ставки, а также для получения дисконта по кредиту:
 
1.Если заемщик будем платить по кредиту небольшие суммы, то это необходимо делать через поручителей с назначением платежа: оплата поручителем кредитной задолженности по кредитному  договору согласно договору поручительства____». Такие действия необходимы, что б затянуть судебный процесс и возможно, назначить экспертизу в суде;
 
2.Во избегания переоформления ипотеки, на нее необходимо наложить искусственный арест. Одна из фирм подает в суд на другую, получаем решение и в нужный момент накладываем арест на ипотеку. Арест – это гарантия, что банк сможет забрать ипотеку только через суд и не сможет оформить ипотеку себе на баланс;
 
3.Все обороты необходимо перевести на другой счет. Мы рекомендуем зарегистрировать другое юридическое лицо и потихоньку перебрасывать на нее деятельность. Нужно подготовить арендаторов к тому, что будем переподписывать аренду, при наличии залога права требования по аренде;
 
4.По ипотеки необходимо, в частности по промышленному залогу или целостного имущественному комплексу , определить главные узлы (котел и т.д) как объект, а именно материалы, который принадлежит другому юр. лицу. Данное действие условно разделит ипотеку и у банка будут проблемы с фактическим получение ипотеки. По возможности сделать выдел части помещения, если такое возможно.
 
5.Залог в товаров в обороте переоформить на другое юридическое лицо.
 
Алгоритм взаимоотношений с банком:
 
Крайне важно держать процесс переговоров в банке и не позволять перехода ситуации в судебную плоскость. Если грамотно вести переговоры, то можно продержаться в банке год, потом суды займут год и взыскание до 6 мес.
 
Резко прекращать платежи нельзя, т к банк пойдет в суд. Банк должен видеть, что мы не платим из-за общей плохой экономической ситуации. Более того, если ситуация будет выходить из-под контроля, то надо будет увеличивать платежи.
 
Банк никогда сразу не подает в суд, т.к.  этому предшествует процесс переговоров для урегулирования ситуации по кредиту.
 
      Результатом всех вышеперечисленных действий может быть уступки банка, а именно:
 
1.Реструктуризация кредита;
2.Понижение процентной ставки;
3.Увеличения срока кредитования;
4.Переподписание графика кредитных платежей, что позволит освободить оборотные средства для заемщика;
5.Переход из кредитных правоотношений в лизинговые, что позволит значительно снизить процентную ставку и увеличить срок кредитования (лизинг не регулируется нормативами НБУ).
 
 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - задайте вопрос адвокату по кредиту!
063-595-87-10 - проконсультируйтесь!

Договір поруки, як інструмент виведення іпотеки (для бізнес-груп)

банк подал в суд. припинення порукиВ цій статті, ми розповімо  як припинити договір поруки та як використати поруку для досягнення позитивних домовленостей з банком, зокрема отримати дисконт по кредиту, списати залишок кредиту, зменшити кредитну заборгованість тощо.
 
Вказані поради будуть цінні юридичним особам, які мають багато кредитних договорів та договорів поруки. Для бізнес-групи договори поруки - це важливий інструмент для ведення переговорів з банками та отримання дисконту або зменшення процентної ставки.

Детальніше...