• Юридична експертиза договорів

  Юридична експертиза договорів та комплексна протидія банкам. При своєчасному юридичному втручанні можна змоделювати ситуацію в потрібному нам напрямі, спровокувати банк на ряд помилок, якими можна скористатись для успішного вирішення проблем.

  Детальніше...
 • Участь у судових засіданнях

  - Участь у судових засіданнях з банківськими установами.

  - Реструктуризації та участь у акціях і програмах лояльності банків.

  - Супроводження реструктуризації заборгованості перед банком.

  - Оскарження прилюдних торгів.

  - Організація та супроводження процедури викупу заборгованості з дисконтом до 50%, котра вже передана колекторам.

  Детальніше...
 • Виконавчий напис нотаріуса

  Визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.

  Визнання може бути ефективним, коли майно в іпотеку передає особа відмінна від позичальника, оскільки іпотека припиняється у випадку продажу його з прилюдних торгів (ст. 17 Закону України "Про іпотеку").

  Детальніше...
 • Списання неустойки (штрафу та пені)

  - позовна давність на вимогу неустойки складає один рік;

  - неустойка не може бути більшою ніж подвійна облікова ставка;

  - розмір неустойки може бути зменшений за рішенням суду, якщо сума неустойки значно перевищує розмір збитків, а також за наявності інших обставин, які мають істотне значення;

  - неустойка не може нараховуватись після закінчення терміну дії кредитного договору.

  Детальніше...
 • Припинення дії договорів поруки

  Якщо в кредитний договір були внесені зміни без відома та згоди поручителя, припинення дії договору поруки можливе в судовому порядку.

  Зменшення кредитної заборгованості через процедуру погашення кредиту процентними або дисконтними облігаціями банку.

  Найбільш оптимальним являється купівля з дисконтом процентних облігацій, випущених банком з подальшим представленням їх до погашення.

  Детальніше...

ПРИПИНЕННЯ ПОРУКИ

Our Services

Аналіз документів та консультація з приводу припинення договорів поруки.

ВИКОНАВЧИЙ НАПИС НОТАРІУСА

На услуги

Як правильно скасувати виконавчий напис нотаріуса через суд...

Банк забрал квартиру?


 

Укрсоцбанк, Альфа-банк - закрытие кредита!

Детальніше...

 

Голландский аукцион

Поможем выкупить кредит с дисконтом (голландский аукцион)

Наші послуги

Вхід на сайт

Ласкаво просимо в Mayorov Group!

Скасували виконавчий лист (ПАТ "Райффайзен банк Аваль")

аваль2

Ця стаття буде корисна тим позичальникам, які мають кредит в Авале, Аваль подав в суд та отримав виконавчий лист про стягнення кредиту та відкрив виконавче провадження. При цьому, позичальник не подав апеляцію на рішення суду першої інстанції та та частково виграв справу – зменшити розмір кредитної заборгованості. Таким чином, судове рішення про стягнення кредиту суперечить виконавчому листу в частині різниці суми стягнення.

В судовій практиці трапляються випадки коли фактично процедура виконавчого провадження уже розпочата, проте виявляється що виконавчий лист на підставі якого відкрито виконавче провадження  не підлягає виконанню. 

Частина 2 ст. 369 ЦПКУ передбачає, що суд, який видав виконавчий лист, має право за заявою стягувача або боржника виправити помилку або визнати виконавчий лист таким, що не підлягає виконанню.

Визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню веде до неможливості подання нового виконавчого листа, оскільки строк для подачі виконавчого листа протягом 3 років. Таким чином, банку необхідно звертатись до суду для поновлення строків для подачі виконавчого листа та доводити поважність причин пропуску, але враховуючи, що пройшло більше 3 років, суд не поновить строк банку для подачі виконавчого листа.

Крім цього, зверніть увагу на те, що якщо банк відкриває виконавче провадження, а позичальник подає в апеляцію, то державний виконавець повинен повернути виконавчий лист в суд, оскільки вважається, що рішення ще не вступило в силу.

Після цього рішення суду, ми запустили строк позовної давності як на стягнення кредиту, так і стягнення на предмет іпотеки. Якщо банк захоче подати повторно позов, то суд відмовить банку з тих причин, що аналогічна справа вже розглядалась. Якщо банк подасть на залишок кредиту (проценти та неустойка) ми подамо заяву про застосування позовної давності, і як наслідок, суд відмовить банку у зв`язку з пропуском останнього строку позовної давності. Якщо банк подасть позов про стягнення на предмет іпотеки – ми аналогічно заявимо позовну давність.

Таким чином, ми фактично «заморозили» кредит, оскільки банк опинився в ситуації, коли будь-які його дії ведуть до програшу.

Справу виграв Керуючий партнер юридичної компанії «Майоров, Нерсесян та партнери»
Майоров Василь.
********************************************
Адреса: м. Київ, вул. В. Житомирська, 15
тел. 044-228-29-96 (з 10:00 до 18:00)
тел. 063-595-87-10
Skype: mayorovgroup
 
ухвала 1
ухвала 2 

Коллектори не дають спокою?

Коллектори не дають спокою!

В Україні колекторський бізнес є не зовсім законний.

Колектори порушують ряд статей Кримінального кодексу та Цивільного кодексу.

 

 

 

Приєднуйтесь до нас у Facebook

Дистанційна юридична допомога по всій Україні

Дистанційна юридична допомога по всій УкраїніВраховуючи наш досвід, та відсутність можливості брати участь в регіонах України (крім Києва, Київської та Дніпропетровської обл.) пропонуємо вам дистанційну юридичну допомогу.