Наші послуги

Нотаріус програв суд по скасуванню наказу Міністерства юстиції

До нас звернувся клієнт, який є кредитним позичальником в ПАТ Укрсиббанк. Банк продав кредит разом з правом вимоги за іпотечним договором за договором факторингу та договором про відступлення права вимоги колекторській компанії ТОВ Кей-колект.
 
Записатися на юридичну консультацію можна за номерами телефону: 050-266-27-26, 063-595-87-10.
 
ТОВ Кей-колект звернулося до нотаріуса: Суперфін Бориса Михайловича з заявою про перереєстрацію на себе права власності на іпотечне майно на підставі застереження про задоволення вимог іпотеко держателя відображеного в договорі іпотеки. Вказаний приватний нотаріус зареєстрував зі значними порушеннями право власності на предмет іпотеки за ТОВ Кей-колект.
 
Ми звернулися до Міністерства юстиції України, комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації зі скаргою та просили скасувати незаконне рішення про державну реєстрацію права власності на ТОВ Кей-колект. Скарга була задоволена, незаконне рішення було скасовано, а також було заблокувано доступ нотаріуса до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на певний строк. Виконання поклали на державне підприємство «Національні інформаційні системи".
 
Зазначений нотаріус вирішив оскаржити до суду те, що його рішення про державну реєстрацію права власності на ТОВ Кей-колект скасували та позбавили його можливості займатися нотаріальною діяльністю та подав відповідний позов про скасування висновку, який був покладений в основу наказу Міністерства юстиції України.
 
Його доводи не були прийняті судом і у задоволенні позову було відмовлено.
 
 
IMG 3190
IMG 3194