• Юридична експертиза договорів

  Юридична експертиза договорів та комплексна протидія банкам. При своєчасному юридичному втручанні можна змоделювати ситуацію в потрібному нам напрямі, спровокувати банк на ряд помилок, якими можна скористатись для успішного вирішення проблем.

  Детальніше...
 • Участь у судових засіданнях

  - Участь у судових засіданнях з банківськими установами.

  - Реструктуризації та участь у акціях і програмах лояльності банків.

  - Супроводження реструктуризації заборгованості перед банком.

  - Оскарження прилюдних торгів.

  - Організація та супроводження процедури викупу заборгованості з дисконтом до 50%, котра вже передана колекторам.

  Детальніше...
 • Виконавчий напис нотаріуса

  Визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.

  Визнання може бути ефективним, коли майно в іпотеку передає особа відмінна від позичальника, оскільки іпотека припиняється у випадку продажу його з прилюдних торгів (ст. 17 Закону України "Про іпотеку").

  Детальніше...
 • Списання неустойки (штрафу та пені)

  - позовна давність на вимогу неустойки складає один рік;

  - неустойка не може бути більшою ніж подвійна облікова ставка;

  - розмір неустойки може бути зменшений за рішенням суду, якщо сума неустойки значно перевищує розмір збитків, а також за наявності інших обставин, які мають істотне значення;

  - неустойка не може нараховуватись після закінчення терміну дії кредитного договору.

  Детальніше...
 • Припинення дії договорів поруки

  Якщо в кредитний договір були внесені зміни без відома та згоди поручителя, припинення дії договору поруки можливе в судовому порядку.

  Зменшення кредитної заборгованості через процедуру погашення кредиту процентними або дисконтними облігаціями банку.

  Найбільш оптимальним являється купівля з дисконтом процентних облігацій, випущених банком з подальшим представленням їх до погашення.

  Детальніше...

ПРИПИНЕННЯ ПОРУКИ

Our Services

Аналіз документів та консультація з приводу припинення договорів поруки.

ВИКОНАВЧИЙ НАПИС НОТАРІУСА

На услуги

Як правильно скасувати виконавчий напис нотаріуса через суд...

Банк забрал квартиру?


 

Укрсоцбанк, Альфа-банк - закрытие кредита!

Детальніше...

 

Голландский аукцион

Поможем выкупить кредит с дисконтом (голландский аукцион)

Наші послуги

Вхід на сайт

Ласкаво просимо в Mayorov Group!

Укрсоцбанк - виграли справу за позовною давністю

Суд відмовив банку (УКРСОЦБАНК) у стягненні 1 500 000 грн за кредитним договором посилаючись на позовну давність. Наша компанія вела позичальника три роки.
 
Наша перемога не в рішенні, а те, що ми штучно запустили позовну давність, та не переривали, платити через поручителя, що б позовну давність не переривати і домоглися в суді абсолютної перемоги.
 
Перемога за позовною давностю означає, що позичальник нічого не винен банку (без реструктуризація, без реституції і т.д.).
 
Цікаво, що спрацював п. 4.5 Кредитного договору, який автоматично запускає позовну давність, чим ми і скористалися і про який ми багато писали.
 
Тепер ми готуємо позов про стягнення з банку безпідставно отриманих коштів від поручителя, оскільки платили через поручителя, а договір поруки припинив свою дію.
 
Якщо вас цікавить, як запустити позовну давність по кредиту, як в суді довести сплив строку позовної давності та як виграти суд з банком, використовуючи позовну давність, звертайтесь за юридичною консультацією за тел. 063-595-87-10
 
unnamed1
 
 
unnamed2
 
unnamed3
 
Що кожного позичальника слід знати про термін позовної давності по кредиту?
Практика показує, що більшість судових розглядів, ініційованих банками з метою стягнути заборгованість по кредиту, мають негативні наслідки для позичальника через відсутність кваліфікованого захисту в суді. Відсутність спеціальних знань і невміння відстояти свої права перед кредитором часто призводять до того, що суд повністю задовольняє вимоги банку. Нерідкі випадки, коли суд виносить рішення на користь банку по закінченню терміну позовної давності. А все тому, що позичальник не знав про її існування і не зміг про неї заявити. Що ж таке строк позовної давності по кредиту, і коли банк втрачає право вимагати повернення заборгованості?
Термін позовної давності по кредиту передбачає певний відрізок часу, який надається кредитору для подачі в суд на позичальника з метою стягнути прострочену заборгованість. По закінченню цього терміну боржник має повне право не погашати застарілий кредит, а банк, у свою чергу, вже не зможе примусово стягнути кошти зі свого позичальника.
 
Відповідно до Цивільного Кодексу, термін позовної давності по кредиту становить 3 роки. Законодавство передбачає можливість збільшити даний термін, проте виключно за згодою сторін. Це означає, що тільки якщо позичальник особисто поставив підпис під документом, що продовжує позовну давність, кредитор має право вимагати стягнути заборгованість. Намагаючись обійти цю норму закону, банки, найчастіше, вдаються до різних хитрощів. Вони подають в суд на позичальника за застарілими кредитами, посилаючись на те, що збільшення строку позовної давності було зазначено в «Основних умовах», що додавалися до кредитного договору. Такі дії банків присік Верховний суд України, розглядаючи справу № 6-16цс15. Згідно з його постановою, тільки особистий підпис позичальника під відповідним документом може стати підставою для розгляду вимог банку в суді.
Ще однією питанням, що викликає величезну кількість суперечок, є початок звіту строку позовної давності. Банки, найчастіше, наполягають на тому, щоб відраховувати строк від дати закінчення кредитного договору. Боржникам ж набагато вигідніше починати звіт від дати внесення останнього платежу по кредиту. Довгий час суди досить неоднозначно підходили до даної проблеми. Крапку в цьому питанні знову ж поставив ВСУ, розглядаючи справу № 6-160цс14. Посилаючись на 261 статтю ЦКУ, Верховний суд вказав, що строк позовної давності по кредиту починається з моменту появи права на позов. Відраховувати позовну давність банк має право по відношенню до кожного конкретного пункту договору, тобто кожному щомісячному платежу за графіком погашення боргу аж до дати виконання останнього зобов'язання.
 
Однак і це ще не все. Існує і, так званий, спеціальний строк позовної давності по кредиту, який обмежує кредитора в часі вимагати стягнення штрафів і пені по простроченій заборгованості. Складає даний термін всього лише 12 місяців. Це означає, що по закінченню одного року банк втрачає право відсуджувати у позичальника всі штрафи та пені, нараховані на основний борг.
 
Тому, перше, що потрібно зробити, отримавши повістку в суд за кредитом - перевірити термін позовної давності. Якщо позовна давність за кредитом або штрафним нарахуваннях минула, вам не потрібно навіть подавати зустрічний позов - досить просто написати письмову заяву до суду. Кваліфікований адвокат допоможе правильно розрахувати термін позовної давності за вашим кредитом і позбавити банку можливості вимагати стягнення будь-яких засобів!
 

Коллектори не дають спокою?

Коллектори не дають спокою!

В Україні колекторський бізнес є не зовсім законний.

Колектори порушують ряд статей Кримінального кодексу та Цивільного кодексу.

 

 

 

Приєднуйтесь до нас у Facebook

Дистанційна юридична допомога по всій Україні

Дистанційна юридична допомога по всій УкраїніВраховуючи наш досвід, та відсутність можливості брати участь в регіонах України (крім Києва, Київської та Дніпропетровської обл.) пропонуємо вам дистанційну юридичну допомогу.