Наші послуги

Як за допомогою поруки уникнути сплати кредиту?

 
банк подал в судНаша компанія на підставі нашого досвіду  рекомендує валютним позичальникам сплачувати свої кредити через поручителів. Крім цього, ми радимо здійснювати всі дії також через поручителів.
 
Ми проаналізували та дійшли висновку, що у кожного третього клієнта припинився договір поруки, у кожного п'ятого позичальника запустилася позовна давність по кредиту, і кожен сьомий позичальник не перериває позовну давність.
Фінансова порука - це дуже потужний інструмент протидії банку, оскільки, якщо поруку правильно використовувати можна домогтися вирішення проблеми позичальника з банком. Крім цього, порука дуже не стабільний елемент забезпечення кредитного зобов'язання і в будь-який момент може припинитись, якщо банк допустить помилку або ми допоможемо спровокувати банк на таку помилку. Порука припиняється автоматично і сам поручитель, як правило дізнається про це останній.
 
Крім цього, судова практика йде таким чином, що договір поруки буде припинятись за фактом подачі банком в суд на позичальника, оскільки  Верховний Суд України роз'яснив, що банк не має право подавати одночасно на позичальника та на поручителів, а це означатиме, що якщо банк подасть на позичальника, він повинен подати протягом 6 міс. на поручителя згідно ст. 559 ЦКУ, а це об'єктивно не можливо. Крім цього очікується масове припинення договір поруки у зв'язку зі змінами в законодавстві, але про це ми розповімо трохи пізніше.
 
Що ж дає поручительство:
 
1. Оплата через поручителя дозволяє запустити позовну давність по кредиту та не переривати її;
 
2. Будь-які дії через поручителя також дозволяє не переривати позовну давність за кредитом;
 
3. Оплата кредиту через поручителя, після того як порука припиниться, дозволяє повернути сплачені поручителем грошові кошти як безпідставно отримані банком відповідно до ст. 1212 ЦКУ;
 
4. Через поручителя можна отримати контроль над іпотекою, оскільки до поручителя переходять права та обов'язки після сплати кредиту. Особливо актуально для юридичних осіб з великою кількістю іпотек, і що б не погашати всі кредити, необхідно погашати  один кредит в результаті чого, поручитель отримає контроль над іпотекою, а банк втратить таку іпотеку;
 
5. За допомогою поручителя-фізичної особи можна перевести судовий розгляд в районний суд і там спробувати вивести іпотеку, за умови, якщо позичальник є юридичною особою;
 
6. Оплата через поручителя та штучне припинення поручителя дозволить виплатити кредит поручителем, зняти обтяження, одержати довідку про погашення кредиту, переоформити іпотеку, та подати в суд на банк від поручителя на повернення безпідставно отриманих грошових коштів, оскільки поручитель тільки дізнався, що договір поруки припинився і відповідно всі грошові кошти які поручитель погашав банку є безпідставно отримані за ст. 1212 ЦКУ;
 
Наша компанія звертає увагу на те, що кредитні відносини - це прості відносини, позичальник взяв гроші і повинен віддати, а ось участі поручителя значно ускладнює такі правовідносини, що дозволяє домогтися вищевикладеного, а також отримати дисконт при погашенні кредиту.
 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію!