Наші послуги

Як закрити кредит в банку з тимчасовою адміністрацією (факторинг)

семинар
Як викупити право вимоги по кредиту, якщо у ваш банк ввели тимчасову адміністрацію?
На даний час тимчасова адміністрація введена в наступних банках: «КРЕДИТПРОМБАНК», «ОМЕГА БАНК», "Дельта Банк", «АКБ «КИЇВ», «КБ «НАДРА», "ІМЕКСБАНК", "ПРОФІН БАНК", "УКРБІЗНЕСБАНК", "БАНК КАМБІО", «ВБР «ВЕБ Банк», «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК», «КБ «АКТИВ-БАНК», "БАНК ЗОЛОТІВОРОТА","ЄВРОГАЗБАНК", "ФІНРОСТБАНК",«АКББанк», "ПРОМЕКОНОМБАНК", "ФОРУМ",  "БРОКБІЗНЕСБАНК", ПАТ "РЕАЛ БАНК"
 
У багатьох позичальників виникає питання, а що буде з кредитом після введення в банку тимчасової адміністрації та ліквідації цього банку?

В залежності від стадії та особоливості банку, ваш кредит можуть:

1. До введення тимчасової адміністрації право вимоги по кредиту було продано іншій юридичній особі;
 
 
2. Фонд гарантування вкладів самостійно проводить претензійну роботу по стягненню з позичальників кредитних коштів (відповідно до законодавства  вживає заходів спрямованих на повернення заборгованості позичальників та пошуку, виявлення, повернення (витребування) майна банку, що перебуває у інших  осіб);
 
 
3. Фонд гарантування вкладів прийняв рішення про продаж права вимоги по кредитному договору;
 
 
4. Передати активи та зобов 'язання  приймаючому банку. При передачі  згода відповідних боржників не вимагається відповідно до Цивільного кодексу України.
 
Юристи нашої компанії вважають, що найбільш цікавий варіант вирішення проблеми з кредитом, це взяти участь в конкурсі з реалізації майна банку іншим фінансовим установам шляхом відступлення прав вимоги за кредитними договорами, та договорами іпотеки.
 
Фонд на сайті пропонує фінансовим установам взяти участь в конкурсі та придбати право вимоги по конкретному кредиту з забезпеченням. Переможець конкурсу повинен підписати протокол проведення конкурсу, укласти договір відступлення права вимоги по кредиту  і провести розрахунок.
 
З одної сторони позичальник, як фізична особа не може купувати право вимоги по кредитному договору, а з іншої сторони фінансова (факторингова) установа має право брати участь в конкурсі та купувати право вимоги по кредиту.
 
З нашої точки зору, як фізична особа та юридична особа, які є позичальники мають декілька варіантів отримати право вимоги з великим дисконтом по кредиту.
 
 
 
Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - задайте нам питання!
 
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!
 

 

Варіанти отримання дисконту по кредиту шляхом купівлі права вимоги наступні:

 
Позичальник домовляється з факторинговою установою про участь у конкурсі на купівлю права вимоги по кредиту. Факторингова установа купує право вимоги по кредиту. Як показує практика, купівля права вимоги відбувається при умові значного дисконту, в іншому випадку купувати дуже ризиковано. Таким чином інші, треті особи, не будуть купувати право вимоги по кредиту, оскільки ризикують купити дуже проблемний актив, а позичальнику вигідно купити  максимум по ціні вартості іпотеки. 
 
Для позичальника важливо отримати контроль над кредитом, або перевести кредит на себе, оскільки відповідно до ст.. 606 ЦКУ зобов'язання припиняється поєднанням боржника і кредитора в одній особі.

Після купівлі права вимоги по кредитному договору можливі наступні варіанти, а саме:

 
1.Факторингова установа продає право вимоги позичальнику або іншій афілійованій особі. Таким чином кредитне зобов'язання припиняється відповідно до ст. 606 ЦКУ;
 
 
2.Факторингова установа підписує з позичальником договір прощення боргу в результаті чого кредитне зобов'язання припиняється відповідно до ст. 605 ЦКУ (Припинення зобов'язання прощенням);
 
 
3.Факторингова установа підписує договір реструктуризації кредиту умовами якого є погашення кредиту через 30 років з початком виплати кредиту через 20 років;
 
 
4.Факторингова установа та позичальник запускають позовну давність по кредитному договору.
 

Необхідно мати на увазі, щоб третя особа не купила права вимоги по кредиту, його необхідно зробити проблемним, наприклад:

 
1.Прописати в квартиру неповнолітніх;
 
 
2.«засвітити» в судових реєстрах позовні заяви про визнання договору кредиту та іпотеки недійсним;
 
 
3.Розмістити та сайті позичальника повідомлення про те, що йдуть суди та інформацію про дефектність договору кредиту та договору іпотеки. Яку саме інформацію розмістити про дефектність кредитного договору ми розповімо в частині другої цієї статті.
 
 

АКТУАЛЬНІ СТАТТІ