Наші послуги

Заборгованість по автокредиту, або як погасити кредит з дисконтом в 2018

1408521149 2c4838f947e7b6ed23e7898cae66На даний час багато позичальників мають прострочений автокредит, в тому числі в банках з тимчасовою адміністрацією. Проблема автокредитів в тому, що кредитне авто значно впало в ціні, а банк нараховує проценти та неустойку, яка перевищує вартість кредитного авто в 4-6 разів. Відповідно до законодавства, банк має право нараховувати проценти та неустойку по кредиту, навіть, після рішення суду, при умові, що кредитний договір не розірваний.

Позичальник по проблемному автокредиту не може домовитись з банком з тимчасовою адміністрацією, оскільки останній не може частково списати заборгованість по кредиту.

 

Таким чином, у позичальника є два варіанти вирішення проблеми з автокредитом:


1. Викупити автокредит з публічних торгів – найоптимальніший варіант для позичальника.


2. Домовитись з колекторами, які викупили автокредити цілим пакетом.

Розглянемо варіант закриття автокредиту, який купили колектори, або як зменшити борг по кредиту на прикладі Брокбізнесбанка (вказана ситуацію підходить до автокредитів в Аваль, Приватбанк, Дельта та інші банки)!

До нас звернувся позичальник для отримання юридичної консультації по проблемному автокредиту. Він мав кредитне авто вартістю 6500 дол., заборгованість по кредиту у розмірі 26 000 дол. (тіло, проценти та неустойка) та бажання погасити частину кредиту. Брокбізнесбанк мав тимчасову адміністрацію та не міг провести реструктуризацію. За таких умов, ми вирішили або купити право вимоги по кредиту, або домовитись з колекторами про погашення автокредиту з дисконтом.

Вказаний кредит на публічні торги не виставлявся, а був проданий пакетом фізичній особі за договором про відступлення (купівлі-продажу) прав вимоги! 

Снимок экрана 2018 03 24 в 11.17.29

За весь кредитний автопакет, новий кредитор заплатив 2 000 000 грн. А вартість автокредиту нашого клієнта - майже 18 000 грн.

Снимок экрана 2018 03 24 в 11.17.16

Таким чином, ми домовились про погашення кредиту в сумі 3000 доларів, авто залишається у клієнта, а залишок передається на знайомого клієнта. Таким чином, позичальнику не потрібно сплачувати податок на прощену різницю! У випадку відсутності кредитного авто, позичальник може збільшити дисконт по кредиту, а якщо банк подав до суду – це не сильно впливає на розмір дисконту при погашенні кредиту, головне, щоб у позичальника та поручителя не було майна.

Висновки:


1. Якщо ви хочете погасити кредит, шляхом повернення авто, необхідно перед цим підписати договір прощення боргу;


2. Поки кредитне авто у позичальника, ви завжди можете домовитись з банком;


3. В середньому 6 місяців займає процедура переговорів та закриття автокредиту з дисконтом – чим більше часу пройде, тим більше буде дисконт;


4. Враховуючи короткий строк кредитування – ви можете застосувати позовну давність по кредиту та взагалі його не повертати, головне не переривати позовну давність;

Для отримання юридичної консультації по автокредитам:


1. Реструктуризації автокредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з кредитного авто
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по автокредиту
6. Припинення поруку, скасування виконавчого напису по автокредиту
телефон 063-595-87-10
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.