Наші послуги

Стратегія судового розгляду з банком при наявності фінансових поручителів

27В цій статті розглянемо судовий розгляд з банком як складовий елемент протистояння з банком
 
Загальна стратегія протистояння з банком полягає в розробці довготривалої стратегії, яка полягає в отриманні дисконту по кредиту. В основі такої реструктуризації лежать наступні фактори:
 
1. Співвідношення кредитної заборгованості та ціни предмету іпотеки;
 
2. Необхідний час для того щоб назбирати  кошти;
 
3. Необхідно просто тягнути час до певних змін в законодавстві;
 
4. Необхідність в  отриманні дисконту по кредиту.
 
Ми розкажемо як стратегічно вести судовий розгляд таким чином, щоб збільшити строки розгляду справи в два-три рази. За цей час (1-3 роки) позичальник зможе вирішити ряд проблем, які дозволять вийти з ситуації з банком з найменшими втратами (реструктуризація, дисконт, викуп іпотеки, купівля іншого житла, назбирати грошові кошти тощо)
 
Якщо банк подав в суд на позичальника та фінансових поручителів, ми радимо наступні основні тактичні моменти, а саме:
 
1. Необхідно, щоб позичальник та поручитель в суді вели самостійний захист, який включає подання клопотань та зустрічних позовних заяв не разом, а окремо. Наприклад, поручитель подав зустрічну позовну заяву, а позичальник не прийшов суд, таким чином суд повинен переносити судове засідання. Потім позичальник подав зустрічну позовну заяву, а поручитель не прийшов. Таким чином розтягується судовий розгляд майже на рік.
 
2. Якщо суд виніс заочне рішення, позичальник та поручитель повинні грамотно його оскаржувати. Наприклад, спочатку оскаржує заочне рішення поручитель, а позичальник взагалі не отримує рішення та будь-які документи поштою. Після того, як поручитель оскаржить рішення в першій інстанціі та в апеляціі, позичальник отримує заочне рішення та починає його оскаржувати. Таким чином, сторони не дають вступити заочному рішенню в силу. Навіть якщо вікрито виконавче провадження, сам факт оскарження такого рішення є підставою повернення виконавчого документа.
 
3. Апеляційне оскарження полягає в такий же самий спосіб. Спочатку рішення оскаржує позичальник, а потім його оскаржує поручитель. Зверніть увагу, що оскарження проходить на протязі 10 днів саме з моменту отримання рішення.
 
4. Витребування документів проходить за таким же принципом. Тобто не потрібно в одне судове засідання приходити в повному складі та надавати або витребовувати всі документи. Необхідно цю процедуру розбити на декілька етапів. Одне судове засідання в середньому переноситься на місяць.
 
5. Вказана тактика є другорядною та слугує для затягування часу, а паралельно позичальник та поручитель доказують реальні порушення банком.
 
Вказана тактика оскарження рішення суду є складовою стратегії отримання  дисконту від банку або проведення реструктуризації на умовах позичальника.
 
Якщо наші юристи вступають в справу, судовий розгляд розтягуються на 1-3 роки, а позичальник за цей час може назбирати необхідну грошову суму для:
 
- реструктуризаціі;
 
- викупу іпотеки з публічних торгів;
 
- погашення кредиту з дисконтом;
 
- купівлі іншого житла.
 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - задайте нам питання!
 
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!