• Юридична експертиза договорів

  Юридична експертиза договорів та комплексна протидія банкам. При своєчасному юридичному втручанні можна змоделювати ситуацію в потрібному нам напрямі, спровокувати банк на ряд помилок, якими можна скористатись для успішного вирішення проблем.

  Детальніше...
 • Участь у судових засіданнях

  - Участь у судових засіданнях з банківськими установами.

  - Реструктуризації та участь у акціях і програмах лояльності банків.

  - Супроводження реструктуризації заборгованості перед банком.

  - Оскарження прилюдних торгів.

  - Організація та супроводження процедури викупу заборгованості з дисконтом до 50%, котра вже передана колекторам.

  Детальніше...
 • Виконавчий напис нотаріуса

  Визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.

  Визнання може бути ефективним, коли майно в іпотеку передає особа відмінна від позичальника, оскільки іпотека припиняється у випадку продажу його з прилюдних торгів (ст. 17 Закону України "Про іпотеку").

  Детальніше...
 • Списання неустойки (штрафу та пені)

  - позовна давність на вимогу неустойки складає один рік;

  - неустойка не може бути більшою ніж подвійна облікова ставка;

  - розмір неустойки може бути зменшений за рішенням суду, якщо сума неустойки значно перевищує розмір збитків, а також за наявності інших обставин, які мають істотне значення;

  - неустойка не може нараховуватись після закінчення терміну дії кредитного договору.

  Детальніше...
 • Припинення дії договорів поруки

  Якщо в кредитний договір були внесені зміни без відома та згоди поручителя, припинення дії договору поруки можливе в судовому порядку.

  Зменшення кредитної заборгованості через процедуру погашення кредиту процентними або дисконтними облігаціями банку.

  Найбільш оптимальним являється купівля з дисконтом процентних облігацій, випущених банком з подальшим представленням їх до погашення.

  Детальніше...

ПРИПИНЕННЯ ПОРУКИ

Our Services

Аналіз документів та консультація з приводу припинення договорів поруки.

ВИКОНАВЧИЙ НАПИС НОТАРІУСА

На услуги

Як правильно скасувати виконавчий напис нотаріуса через суд...

Банк забрал квартиру?


 

Укрсоцбанк, Альфа-банк - закрытие кредита!

Детальніше...

 

Голландский аукцион

Поможем выкупить кредит с дисконтом (голландский аукцион)

Наші послуги

Вхід на сайт

Ласкаво просимо в Mayorov Group!

КОЛЕКТОРИ НЕ ДАЮТЬ СПОКОЮ (Кредитний адвокат)


   Якщо після передачі колекторам Вашої справи Ваш борг раптово виріс з 5000 грн. до 25000-50000 грн., негайно припиняйте сплачувати борг і звертайтесь до кваліфікованих юристів по допомогу.


   Всі сплачувані Вами кошти йдуть на погашення неустойки (штраф, пеня), і так може продовжуватись все життя. Це при тому, що строк позовної давності на неустойку становить один рік. І якщо цей термін закінчився , то ніякі колектори не мають юридичних підстав стягувати з Вас ці кошти при умові подання заяви про застосування строку позовної давності.


   Якщо ж розмір неустойки перевищує розмір самої заборгованості, то суд, за заявою сторони, може зменшити розмір неустойки.


   Але в любому випадку Ви маєте право і повинні вимагати письмові підтвердження передачі боргу колекторам, детального розрахунку суми заборгованості, припинення протиправних дій з боку колекторів, законність діяльності яких дуже сумнівна і не врегульована законодавством України.   Щоб успішно протистояти натиску колекторів, ми пропонуємо Вам юридичну допомогу, яка включає наступний пакет документів ЯКЩО ВАС «ДІСТАЛИ» КОЛЕКТОРИ, МИ ПРОПОНУЄМО наступний пакет документів:


-обґрунтований лист з вимогою надання детального розрахунку заборгованості та пропозиція про закриттям кредиту на умовах: «спочатку підписуємо договір, а потім сплачуємо кошти»;


 -обґрунтовану заяву в прокуратуру про порушення колекторами закону. Після такого попередження, колектори, як правило, йдуть на поступки, оскільки природа їх бізнесу не відповідає українському законодавству;


 -вимога виключення ваших персональних даних з їх бази даних, оскільки Ви не давали дозвіл на використання ваших даних. За відмову з першого червня 2012 року колекторів можуть оштрафувати на суму від 3500-17000 грн. Тобто, якщо колектори будуть продовжувати Вас турбувати, значить вони користуються Вашими даними, що являється підставою для накладання штрафу;


 -юридичне супроводження погашення заборгованості.

У зв'язку з великою кількістю дзвінків з однаковими питання по картковим кредитом, наші юристи підготували пакет послуг, який коштує 500 грн. Пакет юридичних послуг включає: Консультацію по телефону (як вести себе з коллекторами) та лист-запит до банку та/або коллекторам з приводу витребування розрахунку заборгованості та реструктуризації з примірником договору, який доцільно підписати з кредитором, щоб реально погасити кредит.

Для цього Вам необхідно поповнити картку Приватбанку 5457-0822-3202-2439 Майоров В.О. та подзвонити по телефону або скинути смс (ми вам передзвонимо) з вашим e-mail. Все, пакет юридичний послуг активовано.

   Крім цього, ми надамо ВАМ лист та проект договору прощення боргу і якщо коллектори прийдуть до Вас, ви зможете показати та/або через них передати умови на яких ви згодні погасити кредит.

   Або можливо вийти на переговори з колекторами та запропонувати погасити кредит з дисконтом 50%. Таке погашення вигідне колекторським організаціям, оскільки вони купують право вимоги з дисконтом 70-90%.


  Наша практика показує можливість списання 50 відсотків від загального боргу.Коллектори не дають спокою?

Коллектори не дають спокою!

В Україні колекторський бізнес є не зовсім законний.

Колектори порушують ряд статей Кримінального кодексу та Цивільного кодексу.

 

 

 

Приєднуйтесь до нас у Facebook

Дистанційна юридична допомога по всій Україні

Дистанційна юридична допомога по всій УкраїніВраховуючи наш досвід, та відсутність можливості брати участь в регіонах України (крім Києва, Київської та Дніпропетровської обл.) пропонуємо вам дистанційну юридичну допомогу.