ПРИПИНЕННЯ ПОРУКИ

Our Services

Аналіз документів та консультація з приводу припинення договорів поруки.

ВИКОНАВЧИЙ НАПИС НОТАРІУСА

На услуги

Як правильно скасувати виконавчий напис нотаріуса через суд...

Банк забрал квартиру?


 

Укрсоцбанк, Альфа-банк - закрытие кредита!

Детальніше...

 

Голландский аукцион

Поможем выкупить кредит с дисконтом (голландский аукцион)

Наші послуги

КОЛЕКТОРИ НЕ ДАЮТЬ СПОКОЮ (Кредитний адвокат)


   Якщо після передачі колекторам Вашої справи Ваш борг раптово виріс з 5000 грн. до 25000-50000 грн., негайно припиняйте сплачувати борг і звертайтесь до кваліфікованих юристів по допомогу.


   Всі сплачувані Вами кошти йдуть на погашення неустойки (штраф, пеня), і так може продовжуватись все життя. Це при тому, що строк позовної давності на неустойку становить один рік. І якщо цей термін закінчився , то ніякі колектори не мають юридичних підстав стягувати з Вас ці кошти при умові подання заяви про застосування строку позовної давності.


   Якщо ж розмір неустойки перевищує розмір самої заборгованості, то суд, за заявою сторони, може зменшити розмір неустойки.


   Але в любому випадку Ви маєте право і повинні вимагати письмові підтвердження передачі боргу колекторам, детального розрахунку суми заборгованості, припинення протиправних дій з боку колекторів, законність діяльності яких дуже сумнівна і не врегульована законодавством України.   Щоб успішно протистояти натиску колекторів, ми пропонуємо Вам юридичну допомогу, яка включає наступний пакет документів ЯКЩО ВАС «ДІСТАЛИ» КОЛЕКТОРИ, МИ ПРОПОНУЄМО наступний пакет документів:


-обґрунтований лист з вимогою надання детального розрахунку заборгованості та пропозиція про закриттям кредиту на умовах: «спочатку підписуємо договір, а потім сплачуємо кошти»;


 -обґрунтовану заяву в прокуратуру про порушення колекторами закону. Після такого попередження, колектори, як правило, йдуть на поступки, оскільки природа їх бізнесу не відповідає українському законодавству;


 -вимога виключення ваших персональних даних з їх бази даних, оскільки Ви не давали дозвіл на використання ваших даних. За відмову з першого червня 2012 року колекторів можуть оштрафувати на суму від 3500-17000 грн. Тобто, якщо колектори будуть продовжувати Вас турбувати, значить вони користуються Вашими даними, що являється підставою для накладання штрафу;


 -юридичне супроводження погашення заборгованості.

У зв'язку з великою кількістю дзвінків з однаковими питання по картковим кредитом, наші юристи підготували пакет послуг, який коштує 500 грн. Пакет юридичних послуг включає: Консультацію по телефону (як вести себе з коллекторами) та лист-запит до банку та/або коллекторам з приводу витребування розрахунку заборгованості та реструктуризації з примірником договору, який доцільно підписати з кредитором, щоб реально погасити кредит.

Для цього Вам необхідно поповнити картку Приватбанку 5457-0822-3202-2439 Майоров В.О. та подзвонити по телефону або скинути смс (ми вам передзвонимо) з вашим e-mail. Все, пакет юридичний послуг активовано.

   Крім цього, ми надамо ВАМ лист та проект договору прощення боргу і якщо коллектори прийдуть до Вас, ви зможете показати та/або через них передати умови на яких ви згодні погасити кредит.

   Або можливо вийти на переговори з колекторами та запропонувати погасити кредит з дисконтом 50%. Таке погашення вигідне колекторським організаціям, оскільки вони купують право вимоги з дисконтом 70-90%.


  Наша практика показує можливість списання 50 відсотків від загального боргу.