• Юридична експертиза договорів

  Юридична експертиза договорів та комплексна протидія банкам. При своєчасному юридичному втручанні можна змоделювати ситуацію в потрібному нам напрямі, спровокувати банк на ряд помилок, якими можна скористатись для успішного вирішення проблем.

  Детальніше...
 • Участь у судових засіданнях

  - Участь у судових засіданнях з банківськими установами.

  - Реструктуризації та участь у акціях і програмах лояльності банків.

  - Супроводження реструктуризації заборгованості перед банком.

  - Оскарження прилюдних торгів.

  - Організація та супроводження процедури викупу заборгованості з дисконтом до 50%, котра вже передана колекторам.

  Детальніше...
 • Виконавчий напис нотаріуса

  Визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню.

  Визнання може бути ефективним, коли майно в іпотеку передає особа відмінна від позичальника, оскільки іпотека припиняється у випадку продажу його з прилюдних торгів (ст. 17 Закону України "Про іпотеку").

  Детальніше...
 • Списання неустойки (штрафу та пені)

  - позовна давність на вимогу неустойки складає один рік;

  - неустойка не може бути більшою ніж подвійна облікова ставка;

  - розмір неустойки може бути зменшений за рішенням суду, якщо сума неустойки значно перевищує розмір збитків, а також за наявності інших обставин, які мають істотне значення;

  - неустойка не може нараховуватись після закінчення терміну дії кредитного договору.

  Детальніше...
 • Припинення дії договорів поруки

  Якщо в кредитний договір були внесені зміни без відома та згоди поручителя, припинення дії договору поруки можливе в судовому порядку.

  Зменшення кредитної заборгованості через процедуру погашення кредиту процентними або дисконтними облігаціями банку.

  Найбільш оптимальним являється купівля з дисконтом процентних облігацій, випущених банком з подальшим представленням їх до погашення.

  Детальніше...

ПРИПИНЕННЯ ПОРУКИ

Our Services

Аналіз документів та консультація з приводу припинення договорів поруки.

ВИКОНАВЧИЙ НАПИС НОТАРІУСА

На услуги

Як правильно скасувати виконавчий напис нотаріуса через суд...

Банк забрал квартиру?


 

Укрсоцбанк, Альфа-банк - закрытие кредита!

Детальніше...

 

Голландский аукцион

Поможем выкупить кредит с дисконтом (голландский аукцион)

Наші послуги

Вхід на сайт

Ласкаво просимо в Mayorov Group!

Рекомендації з приводу взаємовідносин з банком (Кредитний адвокат)

Якщо у вас виникли питання з приводу кредитних взаємовідносин з банком, а саме:
1. Сплачувати чи не сплачувати банку?
2. Писати чи не писати  будь-які листи банку?
3. Чи потрібно позичальнику подавати позов  на банк першим?
4. Чи подасть банк через 90 днів в суд?
1. Якщо ви сплачуєте банку, ви перериваєте позовну давність по кредиту. Позовна давність на тіло та проценти становить 3 роки, а на неустойку становить 1 рік. 
В нашій практиці позовна давність запускається автоматично, наприклад:
1.У випадку, якщо в договорі кредиту встановлено, про не сплату кредиту на протязі певного часу, то строк користуванням такого кредиту сплив і позичальник зобов*язаний повернути такий кредит достроково. Наприклад, такий п. 4.5 є в кредитних договорах ПАТ «Укрсоцбанк», які забезпечені іпотекою;
2.Якщо в договорі кредиту встановлено, що невиконання або неналежне виконання певних умов (неподання документів, відмова від страхування, неподання довідки про заробітну плату тощо), веде до спливу строку кредиту та необхідність повернення кредиту достроково.
3.Отримання позичальником вимоги про повне дострокове повернення кредитних коштів.
4.Крім цього, якщо у позичальника не запустилась позовна давність на тіло кредиту та проценти, в будь-якому разі позовна давність обчислюється окремо на кожний місячний кредитний платіж. Відповідно до висновку Верховного суду України,  позовна давність з приводу кредитних коштів та процентів, повернення яких встановлено щомісячними платежами, обчислюється з моменту настання строку погашення кожного окремого чергового платежу.
Окремо звертаємо увагу, що якщо сплив строк по кредиту, то відповідно до ст. 559 ЦКУ порука припиняється, якщо кредитор протягом 6 (шести) місяців від дня настання основного строку виконання кредитного зобов'язання не пред'явить вимоги до поручителя.  В цьому випадку договір поруки припиняється.
2. Писати чи не писати  будь-які листи банку?
 Якщо ви написали лист банку та  визнали або підтвердили кредитний борг, або погоджуєтесь сплачувати його – такі дії також переривають позовну давність. Для того, щоб не переривати позовну давність по кредиту написанням листа, ми вам рекомендуємо відправляти листа через поручителя. Крім цього, якщо банк попросить написати заяву або щось сплатити – це також може розцінюватись судом, як визнання боргу перед банком та переривання позовної давності по кредиту.
3. Чи потрібно позичальнику подавати позов  на банк першим?
 Ми вважаємо та радимо нашим клієнтам подавати на банк у виключних випадках, а саме:
- якщо позичальник подає на банк, банк може подати зустрічну позовну заяву про дострокове повне стягнення кредитних коштів;
- В деяких випадках, якщо ви подаєте на банк, то банк може запропонувати вам дисконт;
Якщо банк подасть на позичальника про стягнення кредитних коштів, позичальник в свою чергу завжди може подати зустрічну позовну заяву і таким чином захищатись.
4.Чи подасть банк через 90 днів в суд?
Банк має право подавати на позичальника відповідно до умов кредитного договору. З нашої практиці, банк може подати і через рік після відправлення позичальнику вимогу. Але відповідно до Постанови НБУ “Про затвердження Положення про порядок формування та використання банками України резервів для відшкодування можливих втрат за активними банківськими операціями ”, яка вступила в силу з 01.01.2013 року, якщо  про строчка по кредиту становить до 7 днів, банк обліковує стан обслуговування  як «високий», якщо від 8 до 30 днів – стан обслуговування  становить «добрий», якщо від 31 до 90 днів – стан обслуговування кредиту  «задовільний», якщо 91-180 днів – стан обслуговування становить «слабкий», і якщо понад 180 днів – стан обслуговування «незадовільний».
  Таким чином, якщо позичальник взагалі не платить по кредиту до 90 днів, він обліковується у банку як «ЗАДОВІЛЬНИЙ» позичальник.
Таким чином, необхідно правильно вчиняти дії, щоб не переривати позовну давність по кредитному договору, наприклад:
1.Всі платежі сплачувати через поручителя, оскільки тоді не переривається позовна давність, а якщо порука припинилась, то такі кошти йдуть як безпідставно отримані.
2.Писати листи також необхідно через поручителя, щоб не підтверджувати свій кредитний борг перед банком та не переривати позовну давність.
3.Правильно писати призначення платежу та вказувати період, та що саме ви погашаєте (тіло кредиту, проценти).
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - задайте нам питання!
063-595-87-10 - консультація за телефоном!

Коллектори не дають спокою?

Коллектори не дають спокою!

В Україні колекторський бізнес є не зовсім законний.

Колектори порушують ряд статей Кримінального кодексу та Цивільного кодексу.

 

 

 

Приєднуйтесь до нас у Facebook

Дистанційна юридична допомога по всій Україні

Дистанційна юридична допомога по всій УкраїніВраховуючи наш досвід, та відсутність можливості брати участь в регіонах України (крім Києва, Київської та Дніпропетровської обл.) пропонуємо вам дистанційну юридичну допомогу.