Наші послуги

Юридичні послуги Буча, Ірпень, Київ: адвокат з банківського права

 
1. Суди з банком, ведення переговорів з банком, проведення реструктуризації кредитної заборгованості, припинення поруки, скасування заочного рішення суду, запуск позовної давності по кредиту, погашення кредиту з дисконтом. 
 
mayorovgroup.com.ua - все, що необхідно знати про кредити
 
2. Комплексний аналіз кредитної справи, оскарження заочного рішення суду, протидія позасудовому порядку стягнення на предмет іпотеки, подання апеляційної та касаційної скарги на рішення суду (стягнення кредиту, стягнення на предмет іпотеки в Києві та Київській області (Ірпінь, м. Буча, смт. Гостомель, смт. Ворзель, смт. Коцюбинське). 
  
3. Зняття арешту, оскарження прилюдних торгів,  зупинення виконавчого провадження,  виведення з-під застави товарів в обороті, організація штучних кредитних канікул для позичальника, розробка варіантів виведення майна з-під іпотеки в м.Буча, Ірпінь, Київ.
  
4. Сімейне право (розлучення, поділ майна, в тому числі кредитного, стягнення аліментів); визнання через суд права власності на спадкове майно в порядку спадкування в м. Києві, м. Буча, м. Ірпінь. 
 
5. Абонентське юридичне супроводження підприємств в Києві та Київській області (Ірпінь, м. Буча, смт. Гостомель, смт. Ворзель, смт. Коцюбинське). 
 
Адреса для юридичних консультацій в Києві, Бучі, Ірпені:
 
1. м. Київ, вул. В. Житомирська, 15-б, тел. 044-228-29-96, 063-595-87-10
 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - для письмових запитать
 
2. м. Буча, вул. Чкалова, 4-в, тел. 063-595-87-10
 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - для письмових запитань