Наші послуги

Суд з банком. Кредитний адвокат

21Юристи Юридичної компанії «Майоров, Нерсесян та партнери» надають правову допомогу у вирішенні питань, пов'язаних з банківським правом, в тому числі по: повернення кредиту, кредитним і договірним спорах, іпотечне кредитування, припинення поруки, реструктуризації кредиту, списання кредиту, позовна давність по кредиту, в томц числі списання кредиту по строку давності і т.д.


Сьогодні причин, за якими позичальник не виконує своїх зобов'язань по кредиту може бути дуже багато. У тому випадку, якщо виник конфлікт не вдається розв'язати мирним шляхом, то у фінансової установи (банку, кредитної спілки тощо) виникають всі підстави добиватися захисту своїх прав в судовому порядку, при цьому, позичальнику важливо заздалегідь сформувати позицію по справі.

Юридична допомога у вирішенні кредитних спорів

Наші юристи готові надати допомогу фізичним і юридичним особам у вирішенні кредитних суперечок з банками. Відстоюючи позицію клієнтів ми пропонуємо аналіз вашої кредитної справи та сформуємо алгоритм захисту та взаємовідносин з банком, використовуючи наш досвід взаємовідносин з банками.

Спори з банками

22Якщо Ви опинилися в подібній ситуації і не знаєте, як вирішити суперечку з банком, і Вам необхідна допомога кваліфікованого приватного юриста в сфері банківського права - ласкаво просимо, звертайтеся до наших юристів з Києва, які має досвід роботи в рішенні подібних справ більше десяти років, що , безсумнівно, дозволяє знайти найоптимальніше рішення для позичальника. Великий досвід роботи і високі знання юриста - найкраща підтримка клієнта в будь-якій справі.

Виплата іпотечного кредиту


Сьогодні в практиці існує безліч проблем з іпотекою (в цілому) і виплатою іпотечного кредиту (зокрема) - не особлива рідкість. І якщо банки напевно знають, як відстояти свої інтереси, то їх клієнти часом виявляються, як їм здається, в безвихідній ситуації. Перспектива суду з банком спочатку лякає багатьох позичальників фінустанов.
Однак, навіть, якщо кредитор-банк погрожує відібрати у Вас квартиру, не поспішайте впадати в паніку. Юрист з банківського права завжди готовий допомогти Вам вирішити подібний спір з банком, а при необхідності - відстоювати Ваші інтереси в суді.

Кредит на автомобіль

Позичальники, які отримали кредити на автомобіль і будучи не в змозі їх виплатити, стикаються з конфіскацією кредитного майна. Але, не варто думати, що все втрачено.
Суд з банком є найбільш правильним рішенням в даній ситуації, і приватний юрист Києва не раз сприяла своїм клієнтам у поверненні конфіскованих автомобілів через суд, виконавчу службу. Повірте, нерозв'язних питань не буває! Трапляються тільки ситуації, з якими необхідно грамотно розібратися.


Ми вміє виконувати свою роботу! Це підтверджує безліч вдячних клієнтів не тільки в столиці, а й за її межами, а також наші виграні справи.

стартНаші кредитні юристи завжди дадуть вам необхідну консультацію.
Ваш Кредитний адвокат:
- реструктуризація кредиту;
- суди з банком;
- позовна давність по кредиту;
- списання неустойки та припинення поруки.


Адреса: м. Київ, вул. В. Житомирська, 15а
тел. 063-595-87-10
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.