Наші послуги

Для фізичних осіб:

1. Припинення договорів поруки

- договір поруки припиняється при доказу у суді того факту, що зобов'язання збільшилось без згоди поручителя (ст. 559 ЦКУ) Наприклад, банк збільшив процентну ставку або підписав реструктуризацію кредитного договору;

- договір поруки припиняється, якщо банк не направить вимогу до поручителя на протязі 6 місяців від настання строку повернення кредиту (ст. 559 ЦКУ);

- Для того, щоб виграти суд необхідно довести вищезазначені факти в суді

Читайте статтю: "Які дії необхідно вчинити, щоб припинити договір поруки?"

2. Списання неустойки ( штраф та пеня). Якщо банк подав до суду та неустойка є досить висока, її можна зменшити у наступній спосіб, а саме:

- позовна давність на вимогу неустойки є 1 рік, якщо в договорі не встановлена інший строк неустойки;

- неустойка не може бути більшою ніж подвійне облікава ставка НБУ (ухвала ВССУ є на нашому сайті);

- розмір неустойки може бути зменшений за рішенням суду, якщо він значно перевищує розмір збитків, та за наявності інших обставин, які мають істотне значення (ст. 551 ЦКУ). Неповернутий кредит не є збитками в розумінні Цивільного кодексу України.

- неустойка не може нараховуватись після закінчення кредитного договору.

Читати статтю: "Особливості та практичні поради з приводу зменшення неустойки!"

3. Зменшення процентів за кредитом:

- застосовується у випадку, якщо банк нарахував проценти після закінчення кредитного договору або якщо банк в односторонньому порядку підняв процентну ставку. В деяких випадках, достатньо одного аргументованого лист, щоб банк не піднімав процентну ставку.

4. Реструктуризація та участь у акціях та програмах лояльності банків.

5. Організація процедури викупу заставного майна на вашу людину через публічні торги:

- відповідно до ЗУ" Про виконавча провадженне", в процессі проведення торгів, заставлене майно може бути уцінено до 49 %, від вартості оцінки, яка може бути проведення з використанням різних методів оцінювання.

6. Зменшення кредитної заборгованості через процедуру погашення кредиту процентними або дисконтними облігаціями банку.

- якщо у Вас є вільні гроші, то в такому випадку найбільш оптимальний варіант є купівля з дисконтом процентних облігацій випущений банком з подальшим представленням їх до погашення, що дасть змогу провести взаємозалік грошових коштів та відбити проценти за користуванням кредиту Вказана схема випробувалась на практиці та є досить дієва.

7. Організація та супроводження процедури викупу заборгованості, яку передали колекторам.

- орієнтовна сума викупу складає 50 відсотків від загальної заборгованості. Ведення переговорів з колекторами. Оскарження викупу заборгованості, якщо вона проведена після початку ліквідації комерційного банку — є реальна нова судова практика.

- організація викупу таким чином, щоб убезпечити себе від недобросовісних дій колекторів, шляхом підписання договору і лише потім сплати грошових коштів;

8. Супроводження реструктуризації заборгованості перед банком.

- Багато банків пропонують реструктуризацію, але насправді, вона такою не є, оскільки в кредитних договорах прописують так, що погашається частина боргу (неустойка на штрафи), а не тіло кредиту. Супроводження вказаної процедури дозволить убезпечити Вас від цього та домовитись про погашення з дисконтом.

Читайте статтю:"«Реструктуризація» - що під цим розуміє банк та що насправді повинно бути?"

9. Оскарження прилюдних торгів.

- в процесі проведення та підготовки до торгів, можливо будуть ряд порушень, які дадуть змогу в подальшому визнати торги такими, які проведені з порушенням законодавства, що дасть змогу повернути закладене майно, а при збігу певних обставин, взагалі його вивести, оскільки в певний момент, воно перебуває не під арештом та заставою, а іпотека взагалі припиняється, у випадку продажу її з прилюдних торгів (ст.17 ЗУ «Про іпотеку»).

10. Визнання виконавчого напису нотаріуса таким, який не підлягає виконанню.

- Ефективно, коли в іпотеку передає особа відмінна від позичальника, оскільки іпотека взагалі припиняється, у випадку продажу його з прилюдних торгів (ст.. 17 ЗУ «Про іпотеку»). Таким чином, іпотекодавець може вимагати повернення свого майна після оскарження прилюдних торгів.

- Якщо банк направив вам вимогу, то з дати отримання Вами вимоги починається відлік позовної давності, а якщо банк вчинив виконавчий напис, а ви скасували його в суді, то можливо позовна давність сплила, і якщо банк потім звернеться до суду ви заявите про сплив позовної давності, то банк більше ніколи не зможе стягнути з Вас заборгованість.

Читайте статтю: "Особливості оскарження виконавчого напису та до чого це може привести".

11. Участь у судових засідання

- зменшення неустойки;

- припинення поруки;

- зупинення судового провадження;

- затягування судового розгляду.


12. Наші клієнти звертаються тоді, коли вже пізно, а ми, на підставі досвіду, можемо вам змоделювати ситуацію так, щоб банк зробить ряд помилок, якими можна скористатись в майбутньому і при цьому, майже не порушуючи графік платежів. Це дозволить поміняти грошові кредитні потоки таким чином, що в майбутньому повернути частину коштів або зробити взаємозалік і навіть вивести при певних обставин заставу. Ефективне для юридичних осіб з поручителями та великою кількістю додаткових угод до кредитного договору.

13. Скасування Наказу про стягнення боргу

- 100 відсоткове скасування наказу винесеним судом за поданням Альфа-банку. Це дасть Вам змогу скасувати виконавче провадження та домовитись про зменшення боргу, а можливо і звільнитись від боргу, у випадку пропуску позовної давності.

14. Юридична експертиза договорів та розробка комплексних дій протидії банкам.

15. Пропонуємо консультації з приводу схем збереження майна від стягнення не пов’язаних з відчуження останнього.

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - задайте нам питання!
 
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!