Приватбанк кредит - як виграти суд та списати кредит?

Просмотров: 2995

Поради, у кого суд з Приватбанком (кредитна карта)


Судові розгляди з Приватбанком стали поширеним явищем. Причини суду з Приватбанком по кредитці пов'язані з нестабільністю в країні і розвитком фінансової мережі. Сьогодні - це найбільший український банк, тому для боротьби з боржниками створені цілі юридичні відділи. На жаль, статистика показує, що банк виграє основну частину суперечок по кредитуванню.

Сьогодні до суду потрібно поставитися з усією серйозністю, оскільки судові суперечки вирішуються, коли у банку є 100% підстава для подачі позову. Таким чином, кредитор намагається зберегти гроші. Тому навіть якщо у вас немає грошей, можна спробувати домовитися з банком мирно. Зазвичай працівники йдуть на поступки клієнтам.

Mayorov V1 1

Що робити, якщо Приватбанк подав до суду по кредитній карті?

Однак останнім часом почастішали випадки, коли Приватбанк подає в суд за несплату кредиту. Більш жорстка політика банку по відношенню з клієнтами почалася з 2016 року. Якщо прострочення кредиту перевалила за 3 місяці, то банк подає в суд.

На даний час Приватбанк почав програвати суди через нову судову практику. Таким чином, позичальник може зменшити кредитну заборгованість до розміру тіла кредиту та зафіксувати вказаний факт у судовому рішенні.

Коли ви оформляєте споживчий кредит, то укладаєте з банком письмову домовленість про своєчасну оплату. Виходячи від типу картки, на ній встановлюється ліміт, який тільки поступово збільшується. Угодою передбачається, що кредитор дає в борг, а позичальник зобов'язаний виплачувати вчасно борг. Якщо ж договірні умови не дотримуються, тоді банк застосовує заходи по стягненню.

З цієї причини, перед тим, як взяти кредит, вивчіть уважно правила кредитування. У правилах є пункти про щомісячні суми внесення платежів, датах, строки позовної давності, що може зіграти вирішальну роль для тих, хто судиться з Приватбанком, оскільки позичальник не підписував такі правила та не давав згоду на них.

Як може позовна давність допомогти в суді з Приватбанком?

Цей правовий термін має на увазі конкретний термін стягнення. Якщо період вимоги кредиторської заборгованості пропущений, то клієнта знімається вся відповідальність. Судом буде відмовлено позивачу. Щоб таке рішення задовольнили, боржнику необхідно подати зустрічний відгук про позовну давність заборгованості.

Терміни позовної давності спочатку обумовлюються між позичальником і банківською установою. Ця інформація є в спочатку підписаній угоді. Правда, клієнти рідко дочитувати до всіх пунктів документа, перед тим, як підписати договір.

Звичайний період вимоги кредиту - три роки з моменту останньої оплати. Якщо боржник перестав виплачувати борг, а банк протягом цього періоду, з клієнта знімається відповідальність.

З споживчим боргом по кредитці термін інакша. Термін позовної давності настає через три роки після закінчення дії кредитної картки. При цьому Приватбанк ухитряється продовжувати термін права вимоги заборгованості, змінюючи одну карту на іншу. В даному випадку, рекомендується звернутися хорошому юристу, оскільки самостійний виграш справи практично неможливий.

Чи реально виграти суд Приватбанком?

На практиці не складно виграти суд з Приватбанком. З одного боку в штаті мережі Приватбанк є багато кваліфікованих юристів, з іншого - на боці позичальника, як громадянина України, завжди Цивільний кодекс України, «Закон про захист прав споживачів», які хоч і не допоможуть повністю позбутися від боргу, але в кінцевому підсумку допомагають істотно його знизити. Нерідко Приватбанк за рахунок штрафів і пені накручує розмір заборгованості в 2-3 рази реального боргу. Хоча по «Закону про захист прав споживачів» сума штрафу не повинна перевищувати 50% від тіла кредиту. Право стягнення цього штрафу залишається за банком тільки протягом 1 року після закінчення дії кредитки.

Ще один нюанс, банк подає в суд тільки в разі крайньої необхідності. Судові тяжби - це додаткові витрати для банку. Тому вам слід з'ясувати, чи дійсно на вас подав банк в суд. Це ви можете з'ясувати, в банку за місцем реєстрації юридичної адреси кредитора або вашої прописки. Якщо позову не було, то на вас просто чинять психологічний тиск. Завдання Привату повернути борг мирним шляхом, оскільки йому не вигідно ризикувати програшем в суді.

Якщо позов Приватбанк подав до суду по кредитній карті, і вам прийшов пакет документів, звертайтеся до адвоката. Попросіть його допомогти проаналізувати документи. Разом складіть зустрічний позов з вимогою знизити розмір боргу, спираючись на чинне законодавство України.

Приватбанк подав до суду, що робити?

Для початку необхідно провести розрахунки, проаналізувати положення про кредитування, зібрати дані в вашу захист.

Важливі підстави, які завадили боржника сплатити кредит. Важливими обставинами вважається хвороба, звільнення з роботи і інші проблеми. Від боргу це не звільняє, але може істотно вплинути на розмір всієї заборгованості. Крім того, банк може піти списання частини боргу. Якщо ви звернетеся до правового захисту, то частково вирішите свої проблеми.

Ми проконсультуємо вас безкоштовно, для цього, вам потрібно відправити позовну заяву Приватбанку на VIBER (063-595-87-10)

PRIVAT