Апеляційна скарга на рішення Печерського районного суду м. Києва про стягнення заборгованості за кредитним договором

До апеляційного суду м. Києва через
Печерський районний суд м. Києва

Відповідач 1 _______

Відповідач 2: _____

Представник : Майоров Василь Олександрович

 

Позивач: Печерське відділення
ВАТ «Кредитпромбанк» у м. Києва
Адреса: 01021,м. Київ, Кловський узвіз,11
Тел. (044)290-61-65

 

Апеляційна скарга на рішення Печерського районного суду м. Києва по про стягнення заборгованості за кредитним договором

Mayorov V1 1

_____року на адресу Скаржника надійшло рішення Печерського районного суду м. Києва по справі № _____року за позовом ПАТ «Кредитпромбанк» до _____про стягнення заборгованості за кредитним договором, де позов задоволений частково та стягнуто з _____солідарно на користь публічного акціонерного товариства «Кредитпробанк» заборгованість за кредитним договором у розмірі 943 840 грн. 43 коп.

Скаржник не погоджується з вказаним рішення з мотивів порушення процесуального права, що призвело до прийняття незаконного та необґрунтованого рішення, що полягає у наступному:
1. Відповідач 2 повідомив суд про свою відсутність у судовому засіданні, підтвердженням чого є те, що в рішенні Печерського районного суду м. Києва по цій справі зазначається, що від Відповідача 2 до суду надійшла телеграма про перенесення судового засідання у зв’язку з неможливістю прибути у судове засідання через необхідність невідкладного оздоровлення її малолітніх дітей, також, один із Відповідачів повторно повідомив суд про неявку в судове засідання, а саме телеграмою було повідомлено суд про тяжкі сімейні обставини з необхідністю виїзду в інше місто. Що стосується Скаржника, то слід зазначити, що вона перебуває в родинних стосунках з Відповідачем 2 (свекруха) і відповідно разом з Відповідачем 2 оздоровлювала своїх внуків. Щодо зауважень суду про неповідомлення Скаржника про її відсутність в судовому засіданні, зазначаємо, що Скаржник перебуває в літньому віці та надіялася на те, що одного повідомлення зі сторони Відповідачів буде достатньо щоб суд переніс розгляд справи на іншу дату.
Також, іншою причиною неявки в судове засідання були тяжкі сімейні обставини, в результаті яких необхідно було від’їжджати до Житомиру для лікування спільного родича, про що також направлялась телеграма.
В рішенні Печерського суду зазначається, що відповідачі не з*явились в жодне судове засідання та те, що суд вважає такі діє зловживанням процесуальними правами, що призводить до порушення розумних строків розгляду. Вважаємо, що вказані обставини не відповідають дійсності, оскільки відповідачі два рази перебували за межами м. Києва і відповідно не знали про засідання та не могли відповідним чином реагувати на них, оскільки навіть не могли фактично отримати ці повістки. Також, звертаємо увагу, що відкриття провадження по справі відбулося в березні, а рішення були винесено в червні, тобто між відкриттям провадження по справі та винесенням рішення пройшло приблизно 3 місяці.
Таким чином, відповідач фактично був позбавлений можливості захищати свої права та законні інтереси передбачені Конституцією України та брати участь у судовому розгляді справи, оскільки не зміг бути присутнім з поважних причин.
Отже, суд виніс рішення з порушенням норм Цивільного процесуального кодексу України, зокрема ст. 169 ЦПКУ, оскільки відповідачі фактично змогли повідомити суд про причини неявки лише два рази, оскільки отримали лише дві повістки, таким чином з поважних причин Відповідач не міг подати заперечення проти позову та заперечення проти доказів у суді першої інстанції.

1. Також, Печерський суд в супроводжувальним листі зазначив, що направляється копія заочного рішення, а фактично, за правовою природою направив рішення суду, чим порушив ч.4 ст. 169, а саме, якщо суд не має відомостей про причину неявки відповідача, повідомленого належним, або причину неявки буде визнано неповажною, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів (постановляє заочне рішення). З рішення вбачається, що суд причини неявки визнав неповажними, а заочне рішення не постановив, а постановив рішення яке суперечить ч.4 ст.169 ЦПКУ, адже ні в описовій, ні з мотивувальної, ні з резолютивної частини не випливає, що воно дійсно ухвалене в порядку заочного провадження.

В даному випадку, крім вищезазначеного, порушуються ст.. 3, 4 ЦПКУ та ст.. 15,16 ЦКУ, а саме право кожної особи звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів та захищати їх в судовому порядку; обов’язок суду здійснюючи правосуддя, захищати права, свободи та інтереси фізичних осіб.

Заява про апеляційне оскарження подана 09.07.2010 року.

Таким чином, керуючись ст..15,16 ЦКУ; 3, 4, 169 ЦПКУ

Прошу:

1. Прийняти апеляційну скаргу до провадження;
2. Скасувати рішення Печерського районного суду м. Києва по справі _____ за позовом ПАТ «Кредитпромбанк» до _____про стягнення заборгованості за кредитним договором та ухвалити нове рішення яким в позові ПАТ «Кредитпромбанк» відмовити.
3. Судові витрати покласти на Позивача.

Перелік документів, які додаються:

 

Представник за довіреністю _______________ Майоров В.О.

 

InvestKredo

 

Подача апеляційної скарги є однією з форм захисту прав громадян в суді. Апеляційна скарга може бути подана у випадку, коли рішення суду не відповідає законодавству, є неправильним або несправедливим. Для того, щоб подати апеляційну скаргу, необхідно дотриматися певних правил та процедур.

Ось кроки, які необхідно виконати при подачі апеляційної скарги в суд:

Ознайомтеся зі своїми правами та процедурою подачі апеляційної скарги. Для цього вивчіть відповідні статті Господарського, Цивільного, Кримінального кодексів України або інших законів, що регулюють порядок подачі скарг.

Переконайтеся, що у вас є достатньо доказів для подачі апеляційної скарги. Доцільним є звернення до юридичних консультантів, щоб переконатися у правомірності та доцільності подачі апеляційної скарги.

Подготуйте апеляційну скаргу. Апеляційна скарга складається з імені скаржника, відповідача, номера справи, назви суду та його рішення, що оскаржується, а також тексту самої скарги. У тексті необхідно зазначити, що саме не відповідає законодавству або що є неправильним або несправедливим у рішенні суду. Текст апеляційної скарги повинен бути чітким, лаконічним і вичерпним.

Складіть пакет документів, необхідних для подачі апеляційної скарги. Цей пакет може містити: апеляційну скаргу, копію рішення суду, яке оскаржується, копії доказів, що підтверджують ваші претензії, інші документи, що підтверджують вашу правомірність у цій справі.

Зверніться до суду, який приймав першу інстанцію, або до вищого суду з письмовою заявою та пакетом документів. Переконайтеся, що дата подачі заяви не перевищує строку, встановленого законодавством для подачі апеляційної скарги.

Дочекайтеся рішення суду щодо вашої апеляційної скарги. У разі задоволення апеляційної скарги суд може змінити або скасувати рішення першої інстанції, а також прийняти нове рішення.

Загалом, подача апеляційної скарги є складним та відповідальним процесом. Якщо у вас є сумніви чи питання щодо цієї процедури, рекомендується звернутися до юридичного консультанта або адвоката для отримання детальної інформації та підтримки у справі.