Як домовитись з банком (голандський аукціон, факторинг, реструктуризація)

В якому банку можна викупляти свій кредит?

1. В ЯКОМУ БАНКУ МОЖНА викупляти свій КРЕДИТ?
- кредит можна викупити в будь-якому банку (в чинному або ж на стадії ліквідації).
2. ЩО ДАЄ ВИКУП СВОГО Ж КРЕДИТУ?
- викуп кредиту дозволяє закрити кредит зі знижкою і "піти" від сплати податку.
3. ЩО БУДЕ, ЯКЩО СВІЙ КРЕДИТ НЕ ВИКУПИТИ?
- якщо Ваш банк знаходиться на стадії ліквідації Ваш кредит може викупити інша організація і замість банку продовжувати стягувати з Вас борг і забирати Ваше майно.
4. Що робити, якщо ВАШ КРЕДИТ викупу ІНША ОРГАНІЗАЦІЯ, А НЕ ВИ САМІ?
- в разі якщо кредит буде викуплений іншою організацією (наприклад, вони запропонують велику ніж ви суму викупу на торгах або ж в чинному банку викупить ваш актив інша фінансова компанія) - тоді необхідно діяти ПО ПЛАНУ НИЖЧЕ.
5. ЧИ ВАРТО ВЗАГАЛІ викупляти свій КРЕДИТ ???? ЯК ЦЕ МОЖНА ЗРОЗУМІТИ ???
- почитайте план описаний нижче і зможете для себе зрозуміти чи варто Вам викуповувати свій кредит або не варто. цей план підходить для двох ситуацій:
1) якщо Ви тільки плануєте викуповувати свій кредит і не можете визначити чи варто вам його викуповувати.,
2) Ваш кредит вже викупила інша організація і просить погасити борг. Якщо самі не розберетеся - телефонуйте 063-595-87-10

НАШ ПЛАН:
(Він полягає в підрахунках і розуміння вигоди)

1. Нам потрібно ознайомитися з повним пакетом Ваших документів і з'ясувати скільки коштує Ваша іпотека і заарештовано ще інше якесь Ваше майно в рамках стягнення боргу? для чого? - написано нижче.
2. Вам необхідно розуміти, що якщо Ви не викупите свій кредит - новий кредитор зможе забрати все Ваше арештоване майно. Ми з'ясовуємо цю інформацію в реєстрах і дізнаємося чи арешт на Вашому майні.
3. Далі ми з'ясовуємо в зв'язку з чим накладено арешт і чи можна його зняти, щоб швидко Ваше майно продати. Для чого продавати його? - для того, щоб новий кредитор його у Вас не забрав і у Вас було якомога менше втрат. Ми пропонуємо варіанти як зняти арешт і переоформити майно, якщо це можливо в рамках закону.
4. Далі ми з'ясовуємо скільки Вам необхідно витратити грошей на
а) викуп свого кредиту (підраховуємо всілякі витрати, вартість викупу на торгах + витрати на послуги до переможного результату)
б) і коштів на погашення боргу, який вимагає інша організація, яка викупила Ваш кредит.
5. Порівнюємо Ваші витрати з вартістю вашого майна, яке ви придбаєте після викупу кредиту або погашення боргу в інтересах нової організації.
6. Підраховуємо і приймаємо рішення є сенс викуповувати свій кредит або ж торгуватися за суму з новим кредитором.
7. Якщо приймаємо рішення викуповувати кредит - ми його викуповуємо замість вас, так як ця процедура не проста.
8. Якщо ми приймаємо рішення торгуватися з новим кредитором - ми дивимося по вашим документам, чи є у Вас якісь вагомі аргументи, які можуть істотно знизити суму, яку вимагає погасити новий кредит, який викупив Ваш борг.

Ради допомогти Вам на найвищому рівні!
Давайте з чогось починати, не затягуйте рішення цих питань.
Ми працюємо багато років. Чекаємо Вас в нашому офісі в центрі міста.
063-595-87-10

ЧОМУ САМЕ МИ?

- тому що ми працюємо на совість і ніколи не підводимо наших клієнтів.
Ми ніколи не перебільшуємо можливості клієнта і повідомляємо тільки об'єктивну ситуацію.

Телефонуйте 063-595-87-10

Друзья, поступил запрос по следующей ситуации: УНИВЕРСАЛ БАНК ПОДАЛ НА ЗАЕМЩИКА В СУД О ВЗЫСКАНИИ СУММЫ ДОЛГА, ЧТО ДЕЛАТЬ? а делать нужно следующее:

1. собрать все документы и обратиться к юристу срочно, т.к. по-новому законодательству сейчас суд устанавливает сроки для подачи возражений на иск.
2. Обратить внимание на такие нюансы в пакете документов от банка а) верность начисления суммы долга б) не приостановлена ли порука в) уведомил ли банк на момент подписания кредитного договора о совокупной стоимости кредита? в) какие у банка есть доказательства обращения за определенной суммой по кредиту, какие доказательства получения Вами кредитных средств г) когда приостановлено действие кредитного договора? д) начислял ли банк проценты и пеню после окончания этого срока е) приложил ли банк выписки по счету? заяву о выдаче кредита? документ с Вашей подписью о получении кредитных средств
3. Попросите юриста разобраться с вопросом приостановлена ли порука?
4. Взвесьте все ЗА и ПРОТИВ относительно подачи иска о признании кредитного договора недействительным.
5. Все имущество, которое есть на Вас и на Поручителе зарегистрировано срочно скиньте, иначе его арестуют и продадут, если конечно Вы не погасите долг.
6. Определитесь стоит ли Вам затягивать рассмотрение кредитного дела, чтобы к примеру, подсобирать средств и закрыть кредит.
7. Если решили затягивать рассмотрения дела можем предложить несколько вариантов на выбор. звоните 063-595-87-10.
7.Если собрали средства - Воспользуйтесь возможностью ЗАКРЫТЬ КРЕДИТ на льготных условиях, который предложит банк (если Банк работающий).
8. Если Банк на ликвидации - воспользуйтесь возможностью выкупить свой кредит.

ЭТО РЕАЛЬНЫЙ ШАНС НАВСЕГДА ЗАКРЫТЬ СВОЙ ВОПРОС С ДОЛГОМ
ЗА ПРИЕМЛЕМУЮ СУММУ!!! - хотите знать больше О ЗАКРЫТИИ ИЛИ ВЫКУПЕ КРЕДИТА - звоните! - консультация бесплатная 063-595-87-10

У більшості банківських договорів кредитування прямо вказано, що банк має право передати свої права кредитора третій особі. Підписуючи договір, позичальник висловлює свою згоду з цією умовою і не має права потім посилатися на те, що не знав про це. Згідно з діючими сьогодні законам, банк може передати права вимоги навіть при відсутності такого пункту в документі. Передача боргу колекторам незаконна лише в тому випадку, якщо заборона на це прописаний в договорі кредитування.

Найчастіше боржник дізнається про передачу його боргу з листа або телефонного дзвінка від колекторів. Втім, про це його може довести до відома і банк. У будь-якому випадку до отримання офіційного листа, до якого прикладена засвідчена копія договору цесії, позичальник може погашати заборгованість за колишніми реквізитами банку.

Це важливо

Платити за реквізитами, наданими колекторським агентством, слід тільки після виконання трьох умов:

1. отримання офіційного повідомлення від банку про переуступку боргу, включаючи копію договору цесії;
2. звірки величини заборгованості, відсутності розбіжностей з приводу сум, включаючи тіло боргу, а також відсотки, пені та інші платежі;
3. вивчення всіх необхідних документів колекторської організації, що підтверджують її право займатися стягненням простроченої заборгованості.