Як правильно закрити кредит перед банком?

Процедура реструктуризації повинна грунтуватися на аналізі правової ситуації, тому є суто індивідуальною. Тому єдиного підходу до реструктуризації просто не існує. Крім того, необхідно грамотно оцінити можливі ризики, розставити сили і перспективи розвитку справи в конкретному випадку.

Процедура реструктуризації повинна грунтуватися на аналізі правової ситуації, тому є суто індивідуальною. Тому єдиного підходу до реструктуризації просто не існує. Крім того, необхідно грамотно оцінити можливі ризики, розставити сили і перспективи розвитку справи в конкретному випадку.

Особливе значення має кількість кредиторів, робота з якими має свої особливості.
Якщо кредитор не хоче йти на переговори і подав на вас до суду, наші фахівці допоможуть вам здійснити реструктуризацію заборгованості. Крім того, ми надамо допомогу в розумінні тонкощів банківських документів, відстрочення платежів, списання боргів, рефінансування валютного боргу та ін. Завдяки нашим консультаціям, ви зможете збільшити термін повернення кредитних коштів, зменшити заборгованість і навіть розмір процентної ставки.

Що таке реструктуризація кредиту?

Реструктуризація кредиту є допомога позичальникові у виконанні зобов'язань з кредитування через зміни умов повернення кредитних коштів, з огляду на обсяг фінансових ресурсів клієнта. Якщо ви втратили платоспроможність і джерела доходу, ми допоможемо домовитися з банком про компромісні рішення. Крім того, ми розробимо схему, якщо ви не можете погасити кредит.

Юристи компанії домовляються про реструктуризацію кредиту за напрямками:

• Звільнення позичальника від виплати штрафів за прострочення виконання умов договору, які нараховані до моменту реструктуризації.
• Надання позичальникові відстрочення виплати основної заборгованості по кредитуванню.
• Продовження дії договору про кредитування відповідно до обмежень банку і фінансового стану позичальника.
• Коригування процентного нарахування, при якій щомісячні виплати по кредиту не будуть перевищувати 35 відсотків від доходу позичальника.
• Поділ кредитного зобов'язання в іноземній валюті на:
Зобов'язання, яке забезпечується іпотекою, на суму залишку кредиту в момент реструктуризації. Залишок виражається в гривні, причому за тим курсом, який був на момент підписання договору кредитування.
Зобов'язання, які не забезпечуються іпотекою, на суму різниця залишку кредиту в гривні в момент реструктуризації та за курсом, який діяв на дату отримання кредиту (виконується після закінчення терміну дії договору).
• Конвертація валютного кредиту в гривню.
• Надання кредитних канікул.

Чи може банк пробачити борг?

Чинне законодавство містить положення, в яких регулювання вибачення заборгованості повинно бути закладено в тексті договору. Крім цього, Цивільний Кодекс України встановлює підстави, за яких припиняються зобов'язання щодо виконання умов договору. Іншими словами, кредитор може пробачити частину боргу або навіть весь, якщо це не ущемляє права третьої сторони.

Варто відзначити, що кредитори застосовують положення про прощення заборгованості у виняткових випадках. Причому законодавчого закріплення чітких підстав, які могли б бути вказівками для банку, просто немає. Крім того, замість компромісного рішення по реструктуризації заборгованості, кредитор нараховує штрафні санкції за прострочені виплати. Виходить, що клієнт платити за частиною боргів, в той час як заборгованість зростає, а тіло кредиту взагалі не погашається. Цей процес може бути нескінченним, оскільки борг тільки зростає.

Наші юристи володіють набором інструментів, що дозволяє допомогти клієнтам вибратися з боргової ями. Наприклад, перехід на рівні платежі, відстрочка погашення тіла кредиту на кілька років, збільшення термінів кредитування до десяти років, факторинг. У сукупності це дозволить зменшити абсолютну щомісячну суму виплати. По суті, позичальникові важлива не структура виплати, сума внеску по кредиту, яка посильна його сім'ї.

Mayorov V1 1

Юристи компанії «Майоров, Нерсесян і партнери» щодня приймають участь в переговорах з банками. За плечима наших адвокатів сотні угод по реструктуризації, відстрочення платежу, списання заборгованості та штрафів. Ми кожен день допомагаємо лобіювати інтереси клієнтів у відомих банках України. Записатися на консультацію можна за телефоном, вказаним на сайті.

Колектори виявилися не такими, якими ми з чоловіком їх собі уявляли. Вийшли на контакт з нами без погроз або настирливості. Запропонували розібрати ситуацію і розробити зручний для нас графік погашення. Але ми не впевнені, що нас не обдурять. Думаємо, що це шахраї, що видають себе за колекторів. Занадто ввічливі, навіть часом послужливі. Це насторожує. Пропонують погасити половину боргу, обіцяючи пробачити іншу. Відчуваю якийсь підступ. Не вірю, що банк або інший кредитор можуть відмовитися від своїх коштів.

Що можна сказати з приводу цього відкликання боржників про колекторах? З одного боку, бути насторожі в справах, пов'язаних з фінансами, - це правильно. Гроші люблять не тільки рахунок, але і передбачливість, відповідальність, уважність їх власників. Будь-який крок, пов'язаний з переходом грошових коштів з рук в руки, повинен бути вивірений.

З іншого боку, відчувається, що автор в своїх судженнях виходить не з знань, а з стереотипів. На жаль, більше десяти років з моменту появи перших професійних організацій колекторська діяльність не мала розробленої правової бази, що не регулювалася в багатьох найважливіших деталях. В результаті ринок колекторських послуг в цей період наповнили «сірі колектори» - напівофіційні організації, що заохочують своїх співробітників за порушення професійної етики. Більш того, називати себе колекторами без всяких на те підстав стали і кримінальні елементи ( «чорні колектори»), що займаються відвертим рекетом.