Колектори «ФК Довіра та гарантія» погрожують, як з ними боротись?

Фонд гарантування продав кредити "Дельта Банку" фізособам на 840 млн. гривень з дисконтом 94.8%


ФГВФО на "голландському" аукціоні 18 травня продав права вимоги "Дельта Банку" до фізосіб за іпотечними, авто- і беззаставних кредитах на загальну суму 887 млн за 41 млн грн.

У тому числі пул кредитів на 256 млн грн за 11800000 грн проданий ТОВ "Фінансова компанія" Довіра та гарантія ".
Пул на 272 млн грн за 12600000 грн придбала ТОВ "ФК" Форінт ", а на 287 млн грн - за 15600000 грн ТОВ" Фінансової компанії "Інвент".

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2015 року з розміром загальних активів "Дельта Банк" займала 4 місце (60300000000 грн) серед 158 банків, що діяли на той момент банків.
В Україні Миколі Лагуну належали "Дельта Банк", "Омега Банк", "Астра Банк" і "Кредитпромбанк", а також білоруський "Дельта Банк". Всі вони знаходяться в стані ліквідації, за винятком "Астра Банку", Який був проданий Фондом гарантування вкладів фізичних осіб новому власнику.

Отже, 2020 рік - це рік закриття автокредитів та іпотечних кредитів зі значною знижкою та зі списанням залушку по кредиту.

Як погасити борги, якщо вони передані колекторам «ФК Фактор плюс», «ФК Фінтайм», «ФК Довіра та гарантія», «ФК Горизонт»?

Mayorov V1 1

Як домовлятися з колекторами в Україні

Як вже говорилося, довгострокова прострочена заборгованість продається ФГВФО та іншими кредиторами колекторам. Колектори - це люди, які професійно займаються стягненням прострочених боргів. Для колекторського бюро стягнення боргів - основний вид діяльності, що дозволяє колекторам розробляти більш досконалі технології стягнення, наприклад застосування позасудового порядка стягнення на предмет іпотеки (оформлення право власності на нового кредитора), виконавчі написи нотаріуса, тощо.

Тому, отримавши повідомлення, що його прострочена заборгованість передана колекторському агентству, позичальник повинен перш за все дізнатися контакти цього агентства і перевірити , що вони дійсно купили кредит (договір купівлі права вимоги та виписка з додатку). Далі треба звірити відомості про розмір заборгованості, нарахованих штрафах і пені, щоб не було ніяких розбіжностей у фінансових даних банку, агентства та позичальника.

Після цього слід зустрітися з колекторами та обговорити варіанти погашення боргу. Так, допустивши прострочення, психологічно неприємно зустрічатися з представниками кредитора. Але буде помилкою уникати спілкування колекторами, і ось чому.

Ховаючись від колекторів, боржник не залишає їм іншого виходу, крім оформлення право власності на себе по ст. 37 ЗУ «Про іпотеку». Таким чином, ви можете втратити квартиру та довгий час судитись за відміну права власності за колекторами.

Вступивши в діалог з колектором, боржник отримує шанс не тільки уникнути розпродажу свого майна, а й реально зменшити розмір свого боргу. Справа в тому, що колектори купують борги у банку лише за частину вартості останніх. Вони зацікавлені у виплаті боргу навіть більше банку, але можуть дозволити собі робити позичальникам істотні знижки при поверненні боргу, якщо розуміють, що фінансовий стан позичальника дійсно залишає бажати кращого. Їм під силу зупинити і нарахування штрафних санкцій та списати залишок кредиту.

Колектори можуть запропонувати боржнику як способу повернення боргу використовувати перераховані вище способи, що пом'якшують становище боржника і зменшують розмір обов'язкового щомісячного платежу. Наприклад, колектори («ФК Фінмарк», «ФК Інвест-Кредо», «ФК Женева») допоможуть побудувати боржника влаштовує його графік виплат і складе угоду про реструктуризацію боргу. Також колектори консолідують різні борги позичальника в один, що полегшить їх погашення.

Ми надаємо наступні консультації, а саме:

1. Як отримати від колекторів максимальну дисконт при списанні кредиту?
2. Як колектори розраховують розмір відступних і від яких чинників це залежить?
3. Як дізнатися та які документи вимагати від колекторів як доказ того, що вони купили кредит?
4. Що треба зробити з кредитним автомобілем або іпотечною квартирою, що б максимально ускладнити стягнення на заставу?
5. Як колектори забирають авто або квартиру?
6. Що таке перереєстрація квартири на баланс і як з цим боротися?
7. Як правильно підписати закриття кредиту? Що таке факторинг?
8. Що робити, якщо колектори прийшли виселяти?
9. Викупити кредит у колекторів або банкрутство фізичних осіб - що краще?

Ми займаємося захистом боржників з 2008 року. Наша адреса: Київ, вул. В. Житомирська, 15. Телефон для консультації 063-595-87-10. Напишіть нам лист на 2432873@gmail.com. Якщо у вас немає кредиту, перешліть цей лист тому, у кого він є - ми реально допомагаємо вирішити питання з колекторами!

Зразок рішення суду (скорочене) про відмові «ФК «Довіра та гарантія» у заміні сторони виконавчого провадження


У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 лютого 2020 року Оболонський районний суд міста Києва у складі:
розглянувши заяву ТОВ «ФК «Довіра та Гарантія», інші особи: ОСОБА_1 про заміну сторони виконавчого провадження, -
в с т а н о в и в:
У січні 2020 року ТОВ «ФК «Довіра та Гарантія» звернулося до суду з заявою про заміну сторони виконавчого провадження по справі № _____.
Заявник зазначив, що 18.09.2019 року між ПАТ «Дельта Банк» та ТОВ «ФК «Довіра та Гарантія» укладено договір купівлі - продажу вимоги за кредитними договорами.
З цих підстав, ТОВ «ФК «Довіра та Гаратія», просило суду замінити сторону виконавчого.
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що заява ТОВ «ФК «Довіра та Гарантія» про заміну сторони виконавчого провадження не підлягає до задоволення з наступних підстав.
Як вбачається з матеріалів справи, рішенням Оболонського районного суду м. Києва від 27.05.2010 року, позовні вимоги ПАТ «УкрСиббанк» задоволено в повному обсязі, та стягнуто з відповідача на користь банку заборгованість за кредитним договором.
Відповідно до ч. 1 ст. 442 ЦПК України у разі вибуття однієї з сторін виконавчого провадження суд за заявою сторони (заінтересованої особи), державного або приватного виконавця, замінює таку сторону її правонаступником.
З матеріалів справи вбачається, що 18.09.2019 року між ПАТ «Дельта Банк» та ТОВ «ФК «Довіра та Гарантія» укладено договір купівлі - продажу вимоги за кредитними договорами, відповідно до умов якого ТОВ «ФК «Довіра та Гарантія» набуло право нового кредитора до ОСОБА_1 за кредитним договором.
З матеріалів справи вбачається, що заборгованість з ОСОБА_1 була стягнута на користь ПАТ «УкрСиббанк».
При цьому, заявник не надає належних та допустимих доказів того, що ПАТ «Дельта Банк» є правонаступником ПАТ «УкрСиббанк», окрім того хоче замінити сторону виконавчого провадження відносно боржника з ПАТ «Дельта Банк» на ТОВ «ФК «Довіра та Гарантія».
За таких обставин, за відсутності належним чином оформлених документів щодо правонаступництва.
Керуючись _______, суд, -
у х в а л и в:
В задоволені заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Довіра та Гарантія», заінтересовані особи: Публічне акціонерне товариство «Дельта Банк», ОСОБА_1 про заміну сторони виконавчого провадження - відмовити.

vechera final