Оскарження публічних торгів (Кредитний адвокат)

Успіх оскарження прилюдних торгів залежить від порушень, які вчинили державний виконавець та торгуюча організація при проведенні торгів. Ми не будемо розписувати класичні порушення, а візьмемо порушення з нашої справи на прикладі, яку ми вели та виграли.
Вказані порушення частково зустрічаються майже в кожній справі. Наявність такої кількості порушень обумовлено тим, що власник квартири не прописав неповнолітню дитину, а торгуюча організація поставила свого покупця та купила квартиру майже в два рази дешевше.
 Mayorov V1 1
Таким чином, у випадку відкриття виконавчого провадження, його необхідно контролювати таким чином, щоб його затягнути та в подальшому були підстави для скасування.
 

Суди першої та апеляційної інстанцій не застосували ряд норм права при розгляді справи про визнання прилюдних торгів недійсними.

Основні порушення

  • Порушення вимог п. 3.2 "Тимчасового положення про порядок проведення прилюдних торгів з реалізації арештованого нерухомого майна". Прилюдні торги були проведені за експертною оцінкою, яка втратила чинність на момент проведення торгів.
  • Порушення вимог п. 3.5 "Тимчасового положення про порядок проведення прилюдних торгів з реалізації арештованого нерухомого майна". Оголошення про проведення прилюдних торгів було розміщене з порушенням встановленого строку.

Висновок

Порушення встановлених норм права є підставою для визнання прилюдних торгів недійсними.

Детальніше про порушення

Порушення вимог п. 3.2 "Тимчасового положення про порядок проведення прилюдних торгів з реалізації арештованого нерухомого майна"

Згідно з п. 3.2 "Тимчасового положення про порядок проведення прилюдних торгів з реалізації арештованого нерухомого майна", Спеціалізована організація проводить прилюдні торги за заявкою державного виконавця, в якій зазначається початкова вартість майна, що виставляється на торги за експертною оцінкою.

В даному випадку висновок з незалежної оцінки майна датований 19.10.2011 р., а прилюдні торги були проведені аж 27.04.2012 року, тобто з моменту здійснення оцінки квартири і до моменту продажу цієї квартири пройшло більше ніж 6 місяців і відповідно звіт про оцінку майна на момент його продажу був вже нечинним.

Таким чином, можна зробити висновок, що спеціалізована організація провела прилюдні торги з реалізацією майна за експертною оцінкою, яка втратила свою чинність на момент проведення торгів.

Порушення вимог п. 3.5 "Тимчасового положення про порядок проведення прилюдних торгів з реалізації арештованого нерухомого майна"

Згідно з п. 3.5 "Тимчасового положення про порядок проведення прилюдних торгів з реалізації арештованого нерухомого майна", оголошення про проведення прилюдних торгів має бути розміщене не пізніше семи днів з моменту укладення договору про реалізацію майна.

У даному випадку договір про реалізацію майна був укладений 27.12.2011 р., а оголошення розміщене 13.01.2012 р., тобто пройшло 17 днів.

Таким чином, оголошення про проведення прилюдних торгів було розміщене з порушенням встановленого строку.

Аналогічні порушення були допущені при розміщенні оголошень про проведення повторних торгів.

 

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

 
1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб
911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!