Зміна призначення платежу з погашення кредитної заборгованості на безпідставно отримані кошти!
Ми вам розповімо, як змінити призначення платежу з "погашення кредитної заборгованості" на призначення платежу "гроші отримані без правової підстави" відповідно до ст. 1212 Цивільного кодексу України. Вказана схема працює при наявності фінансових поручителів по кредитному договору, та при умові, якщо договір поруки припинив свою дію, або припинить свою дію в майбутньому, якщо правильно вести переговори з банком.
Майже всі позичальники погашають кредитну заборгованість банку, а ми вам рекомендуємо сплачувати кошти на погашення кредиту через поручителів. Це дасть Вам наступну перевагу:
1. Поручитель отримує право регресної вимоги від позичальника. У випадку, якщо банк подасть до суду та буде робити стягнення на заставне/іпотечне майно, необхідно в судовий процес ввести поручителя, що дасть змогу:
- затягнути судовий процес;
- домовитись з банком;
- отримати частину коштів з продажу заставного/іпотечного майна.
2. Якщо порука припинилась, а поручитель сплачує кошти банку, то такі кошти мають статус для банка "гроші отримані без достатньої правової підстави;
3. Якщо порука припинилась, а поручитель виплатив всю кредитну заборгованість, банк дав згоду на вивід майна з іпотеки, в цьому випадку позичальник продає заставне/іпотечне майна, а поручитель подає позов про припинення поруки та стягнення коштів, які банк отримав безпідставно. В результаті поручитель отримує грошові кошти, іпотечне майна продано, а на позичальника банк подасть в суд, але іпотечне майно залишиться у власності афілійованій особи позичальника.
4. Якщо кошти сплачує поручитель, то в деяких кредитних договорах при несплаті коштів, через 90 днів запускається позовна давність (ПАТ "Урсоцбанк" розділ 4 Кредитного договору), а позичальник не перериває строк позовної давності, оскільки сплачує по кредиту поручитель.
Таким чином, якщо позичальник за 2 роки запустить підготовчі дії, то існує велика ймовірність вивести заставне/іпотечне майна, або погасити кредит з дисконтом, або отримати переплачені поручителем кошти.
Для отримання юридичної консультації по кредитам:
1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб
911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!