Якщо відкрито виконавче провадження та заблоковані карти, що робити?

Якщо ви програли суд з банком, у вас є 1-3 місяці, поки банк зможе отримати виконавчий лист, відкрити виконавче провадження, а виконавча служба накладе арешти на майно боржника.

Mayorov V1 1

Дії позичальника у разі стягнення кредитної заборгованості

У разі стягнення кредитної заборгованості деякі позичальники вдаються до наступних дій:

1.  Переоформити майно на іншу особу. Цей спосіб дозволяє захистити майно від арешту та подальшої реалізації. НЕ найкращим варіантом є подарунок, оскільки в цьому випадку угоду можуть скасувати. Якщо неможливо переоформити майно на іншу особу, можна оформити на неї заставу або іпотеку. У цьому випадку всі кошти, отримані від реалізації майна, будуть виплачені заставникові або іпотекодержателю. Необхідно розуміти, що такі угоди кредитор може визнати недійсними.

2.  Прописати неповнолітню дитину в квартирі. Цей спосіб ускладнює реалізацію квартири через публічні торги. Оскільки для реалізації квартири, в якій прописана неповнолітня дитина, необхідно отримати дозвіл Опікунської ради, то торгуюча організація не зможе викупити квартиру на себе. Реєстрація неповнолітної особи дозволяється законодаввством.

3.  Написати листа в банк з пропозицією про реалізацію заставного майна зі списанням частини боргу. Цей спосіб дозволяє позичальнику отримати частину боргу в рахунок заставного майна. Якщо банк погодиться на цю пропозицію, то позичальник зможе виплатити частину боргу і залишити майно за собою.

4. Списати борги та зняти арешти через банкрутство фізичної особи.

Дії позичальника в рамках виконавчого провадження

У рамках виконавчого провадження позичальник може вжити таких дій:

  • Зупинити виконавче провадження. Це можна зробити, якщо є підстави для зупинення, наприклад, якщо позичальник оскаржує рішення суду, на підставі якого було відкрито виконавче провадження.

 

  • Зробити відстрочення або розстрочення виконання рішення. Це можна зробити, якщо позичальник не має можливості виконати рішення суду в повному обсязі.

 

  • Подати в суд для роз'яснення рішення. Це можна зробити, якщо рішення суду не зрозуміле або неоднозначне.

 

  • Рецензувати оцінку арештованого майна. Якщо оцінка арештованого майна занижена, позичальник може подати рецензію на оцінку до державного виконавця.

 

  • Оскаржувати дії державного виконавця. Якщо державний виконавець порушує закон, позичальник може оскаржити його дії до суду.

 

  • Визнати виконавчий лист таким, який не підлягає виконанню. Це можна зробити, якщо рішення суду, на підставі якого було відкрито виконавче провадження, є недійсним.

 

  • Оскаржувати результати публічних торгів. Якщо результати публічних торгів є незаконними, позичальник може оскаржити їх до суду.

Вибір конкретних дій залежить від обставин справи. Якщо позичальник має можливість переоформити майно на іншу особу, це найкращий спосіб захистити майно від арешту та подальшої реалізації. Якщо переоформити майно неможливо, можна скористатися іншими способами, такими як збільшення пробігу автомобіля або пропозиція банку про реалізацію заставного майна зі списанням частини боргу.

 

vechera final

 

Для отримання юридичної консультації по кредитам:

1. Реструктуризація кредиту (списання)
2. Захист від колекторів
3. Зняття арешту з майна
4. Оскарження рішення суду (заочне, апеляція, касація)
5. Застосування позовної давності по кредиту
6. Припинення поруки, скасування виконавчого напису
7. Супроводження купівлі кредиту на голландському аукціоні
8. Списання боргів – банкрутство фізичних осіб
911inua@gmail.com - задайте нам питання!
063-595-87-10 - отримуйте консультацію за телефоном!